Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

МФК "ЖИТОМИР" В ГОСТЯХ ПОСТУПАЄТЬСЯ "ТАВРІЇ-СКІФ"

765f7971515e6e45785de250798d9c4d640426МФК "Житомир" в грі 1 туру аматорського чемпіонату України з футболу поступився в гостях чемпіону Запорізької області та одному з основних фаворитів сезону "Таврії-Скіф".

Попри важку дорогу - команді довелося проїхати більше 800 кілометрів, провести ніч в автобусі і прибути на місце за 4 години до матчу, наші футболісти змогли на рівних протистояти більш досвідченому та іменитішому супернику. Однак втримати хоча б нічийний результат все ж не вдалося. Втім, сезон лише розпочався і вся боротьба ще попереду. Варто додати, що підтримували команду в Роздолі президент клубу Руслан Павлюк, а також фани, які за власної ініціативи та на власному авто приїхали на гру.

Житомиряни розпочали гру обережно і з розвідки, граючи більше від оборони. Але самі не забували атакувати при першій же нагоді, не дозволяючи супернику сильно розгулятися. Загалом перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але голів глядачі так і не дочекалися. Шанси відкрити рахунок були у обох команд, але у надійно грав і не раз виручав команду воротар житомирян Дмитро Міхєєв. У свою чергу ударам в площину воріт "Таврії-Скіф" не вистачало точності. Так на 9 хвилині Сергій Слюсар пробив прямо у воротаря, на 13 м'яч пролетів трохи вище воріт господарів, на 27 новачок житомирян Андрій Лисюк трохи не дотягнувся до м'яча у штрафній суперника.

Другий тайм, попри помітну втому і більшу кількість помилок, житомиряни розпочали і вели навіть більш активно, ніж перший. І хоча гострих моментів у штрафній суперників було не багато, але команда викладалася на повну і раз за разом атакувала ворота "Таврії".

Але на 66 хвилині Дмитро Міхєєв збиває гравця суперника у своєму штрафному і арбітр призначає пенальті, який успішно реалізував Артем Семененко. Післ цього зовсім необов'язкового пенальті шанс зрівняти рахунок мав Максим Бортник після передачі Слюсара, але буквально трохи не дотягнувся до м'яча. І буквально одразу команда пропускає другий гол. Після розіграшу кутового Ігор Дудник опиняється без нагляду у нашому штрафному майданчику і в один дотик переправляє м'яч у ворота. Після цього житомиряни мало не пропустили втретє, але вже пусті ворота врятував Руслан Діденко, вибивши м'яч на кутовий.

Після цього господарі розслабилися і житомиряни змогли повністю перехопити ініціативу. І хоча у команди було декілька моментів, щоб забити хоча б один гол престижу, але зробити цього не вдалося. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:0 на користь "Таврії-Скіф".

Чемпіонат України серед аматорів
1 тур - 13 серпня 2016 року

"Таврія-Скіф"  МФК "Житомир" – 2:0 (0:0)
Голи:
 Семененко (68 - пен.), Дудник (79)

ФК Таврія-Скіф: Борисенко Олександр, Бриль Олександр (Кирило Корєшков, 92'), Кривий Максим, Борщ Руслан, Кийко Олександр, Соколов Євгеній (Роман Ленський, 82), Семененко Артем (Максим Запорожець, 70'), Селюк Сергій (Олексій Шуляк, 72'), Довбиш Віктор (Ігор Дудник, 58'), Скороходов Максим, Жигалов Сергій.

МФК Житомир: Міхєєв Дмитро, Праслов Володимир, Шевчук Дмитро, Діденко Руслан, Єлісєєв Олександр, Данюк Денис (Денис Данюк, 79), Зайнчковський Максим, Гусак Роман, Слюсар Сергій, Бортник Максим, Лисюк Андрій (Микита Омельянчук, 82).

Попередження: Артем Семененко, Євгеній Соколов, Максим Скороходов - Дмитро Шевчук, Сергій Слюсар, Дмитро Міхєєв.

В іншій зустрічі 1 туру в групі 2 Єдність вдома зуміла вдома звести гру із Вікторією внічию, програючи по ходу 0:2.

"Єдність" – "Вікторія" – 2:2 (0:2)