Михайлівський «Рух» став переможцем обласної першості з футболу 2016 серед юнаків та 2001-2002 рр.н.

90593 image14 травня в селищі Михайлівка відбулись матчі заключного туру відкритої обласної першості Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» футболу у форматі «8х8» серед юнаків 2001-2002 років народження.

 

Інтрига щодо переможця першості зберігалась до останнього туру. Якиміський «Лиман» (тренер Валерій Усоян) в звітному турі, мінімально програвши «Енергії» з Енергодару, втратив шанси стати чемпіоном. Цим скористався «Рух» з Михайлівки, який не без труднощів здолав аутсайдера нинішньої першості - команду Приморської ДЮСШ (тренер Олег Іорганський). Тож підопічні Олексія Оджубійського та Сергія Хорошуна здобули золоті нагороди першості серед юнаків 2001-2002 рр.н., випередивши якимівців на три залікові бали. Бронзові нагороди дістались «Енергії» (тренер Сергій Ліпатніков), яка тільки за кращою різницею забитих та пропущених м`ячів обійшла ще одну команду з Енергодару – «Темп» (тренер Ігор Черненко). П`яте місце у підопічних Віталія Перетятько – «Надії» з селища Чернігівки.

На урочистій церемонії нагородження змагань учасників та призерів вітав голова Михайлівської районної ради Сергій Васильович Передерій.

20107 image2

Він разом з головним суддею змагань Кирилом Земляковим нагородив команду переможця чудовим Кубком, а призерів медалями та грамотами обласної організації «Колос». Також від місцевих спонсорів кожна команда-учасниця звітного туру отримала солодкі призи. Головною суддівською колегією було визначено кращого гравця першості. Ним став Микита Бас з Якимівського «Лиману». Кращим же бомбардиром з сімома м`ячами став Юрченко Олег з «Енергії». Хлопці були відзначені індивідуальними призами.

53459 image3

53459 image3

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 242 гостей онлайн

Результати матчів


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн