Нагороди – найкращим!(+фото)

Foto 71235 1За традицією футболісти урочисто закривають спортивний сезон, підбивши підсумки чемпіонату Більмацького району.

Заступник директора дитячо-юнацької спортивної школи Людмила Казанцева привітала спортсменів, тренерів, меценатів та зазначила, що футбол – наймасовіший вид спорту в Більмацькому районі. За кількістю команд район на другому місці після Запоріжжя. Директор ДЮСШ, голова районної федерації з футболу Ігор Гвоздьов в свою чергу щиро подякував спонсорам команд, меценатам спорту за підтримку, розповів, що усі із запланованих футбольних змагань відбулися.
Під оплески присутніх Почесні грамоти, кубки та медалі кожному гравцеві вручили переможцям юніорам команді «Вершина» та призерам – команді «Бізон» за зайняте друге місце та «Зірка» – за зайняте третє місце.
Нагороди отримали і команди основного складу. «Бізон-Тех» за зайняте перше місце, «Зірка» – за друге місце та «Вершина» – за третє місце.
Статуетками і Почесними грамотами нагородили спортсменів у номінаціях.

Foto 71233

 

Foto 71230

Кращими воротарями сезону стали Андрій Донцов з юнацької команди «Вершина» та Дмитро Пігалков з команди «Бізон-Тех». Кращі захисники – Сергій Васильєв з юнацької команди «Бізон» та Олександр Пральников з команди «Зірка». Кращі півзахисники – Андрій Лазоренко з юнацької команди «Зірка» та Андрій Мироненко з команди «Вершина». Кращі нападники – Євген Слабишев з юнацької команди «Вершина» та Ігор Кацюба з команди «Бізон-Тех». Кращий захисник – Віталій Проценко з юнацької команди «Вершина».

Foto 71229По кількості нагород лідирують команди «Вершина» та «Бізон».

Foto 71235 1
Тетяна ЧЕРНИШ
Фото Василя ПРОХОРОВИЧА

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Дискваліфікації

3 тур пропускають:

Немазанний Сергій (Агро Ком 1990), Вічний Ян (Мотор)

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 97 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн