Не старіють душею ветерани!

         василівка 016   У змаганнях приймали участь ветерани віком 50 +.

 

Під таким гаслом КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації спільно з колективом ФОКа «Таврія» провели у місті Василівка традиційний турнір з футзалу серед ветеранів. 

         Турнір стартував в День Збройних сил України і ветерани своїм прикладом показали молоді важливість здорового способу життя та підтримки своєї фізичної форми. Самим старшим учасником змагань був гравець команди «Ветеран» м. Мелітополь Гуляй Станислав, якому виповнилося 64 роки. Крім мелітопольської команди у турнірі прийняли участь: «Таврія-1» та «Таврія-2» м.Василівка, «Гірник» м.Дніпрорудний, «Восток-Космос» м.Запоріжжя, «Таврія-Скіф» с.Роздол Михайлівський район та збірна Веселівського району.

    василівка 016

За підсумками змагань третє місце посіли мелітопольські ветерани, які були сильнішими за гравців «Таврія-Скіф». У двобою за перше місце зустрілися «Таврія» та збірна Веселівського району. З рахунком 2-0 перемогли василівці і вибороли перше місце. Срібні нагороди дісталися ветеранам з Веселівського району.

Кращими гравцями турніру визначили: Ханенко Олександр «Таврія-2», Фролов Андрій «Таврія-Скіф», Ніжекіоський Сергій «Ветеран», Криворотько Юрій «Гірник», Мицик Олександр «Таврія-1», Максимчук Віталій Веселівський район.

         Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», а кращі гравці - цінні призи від відділу НОК України в Запорізькій області.

василівка 008

Олег Рибченко

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

btn

Caesar logo 2 

rabona

Сейчас 54 гостей онлайн

Премьер Лига 2020

# Команда Игры Очки
1 Ольвия 5 15
2 Таврия-Скиф 6 13
3 Мотор 4 12
4 Бердянск 6 9
5 Портовик 6 7
6 Мел. черешня 6 7
7 ФК "Запоріжжя 6 7
8 Дизелист 6 6
9 НовАвтотранс 5 3
10 Агро Ком 1990 6 1

Результаты, Премьер Лига

Поздравляем!!!

UKRAINE Дмитрий 'Валерьевич' Калашник
... celebrates 27 years
in 2 days on 16. Июль 2020
(* 16.07.1993)

Футбольные новости

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн