Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Непереможні Бердянці!

фото заходи 059Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради спільно з Управлінням молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації з 05 по 07 травня 2016 року у місті Бердянськ провів другий фінал обласних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч».

 

На стадіоні «Енергія» змагалися юнаки 2005 р.н. Виборювати нагороди змагань прибули команди міст Бердянська, Токмака, Приморська, с.Благовіщенка К-Дніпровського району, Бердянського та Токмацького районів.

                За підсумками екзаменів з елементів техніки футболу кращими були визначені:   Шеремет Кирило - (жонглювання) . Степан Ковальський не залишив шансів своїм одноліткам у ударах на дальність та точність. Обидва футболіста представляли ЗОШ №20 м. Бердянська.

                Турнір проводився по коловій системі.

                фото заходи 042

Результати полу фінальних та фінальних змагань:

                За підсумками змагань третє місце вибороли учні ЗОШ №5 м.Токмака (тренери Олександр Савон та Володимир Тумановський). Друге місце у Приморських юнаків (тренер Віктор Клименко). Другий фінал поспіль перше місце та право участі у всеукраїнських змаганнях вибороли учні ЗОШ №20 м. Бердянськ (трненер Віталій Шачков).

Кращим гравцем турніру визнали учня ЗОШ №1 м. Приморськ Юрія Алєксєєва, який отримав приз від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

фото заходи 052

                Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами Управлінням молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

фото заходи 045

фото заходи 058

                Необхідно відзначити високий рівень підготовки та проведення змагань на спортивній базі Бердянської ДЮСШ (директор ДЮСШ Микола Даниленко).

фото заходи 065

Директор ОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Олег Рибченко

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 56 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн