ОБ”ЄДНАЄМО ФУТБОЛЬНІ РЕГІОНИ!!!

vnimanieШановні друзі!

 

Запорізька обласна федерація футболу у 2016 році планує відновити змагання з футболу серед аматорських команд, які не мають можливості приймати участь у чемпіонаті області (Прем’єр ліга). Це забуті в минулому першості обласної організації ВДФСО та спортивного товариства «Колос».

                На першому етапі команди будуть розподілені на 3-4 групи (в залежності від кількості  команд) за територіальним принципом . Після ігор в два кола (дома та у гостях) буде визначено 8 (вісім)  команд, які по системі «плей-оф» визначать переможця змагань вищої ліги. Команди, які  за попередніми підсумками посіли місця з 9 по 16 – розіграють комплекти нагород  ПЕРШОЇ ЛІГИ.

За команди дозволяється заявляти гравців, які не приймають участь в чемпіонаті  Запорізької області (Прем’єр ліга) та чемпіонатах інших областей України!!!

Заявочний внесок на участь у змаганнях 500 (П’ятьсот) грн. Витрати на відрядження та оплату арбітражу (розмір буде визначено на нараді представників команд) за рахунок команди - господаря поля.  

Всі організаційні питання будуть вирішені на нараді представників та тренерів команд, яка відбудеться 9 квітня 2016 року у м. Запоріжжя  після проведення Конгресу ЗОФФ.

Просимо підтвердити участь команд в чемпіонаті області з футболу вищої ліги до 31 березня 2016 року  на ел. пошту  padaLkaL@maIL.ru

Довідки  за тел. 0951577590, 0677361639 (Олег Рибченко).

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 90 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн