Обласні змагання на призи Героя Соціалістичної праці М.А. Кузнєцова

IMG 4041У Благовіщенці, Кам'янсько-Дніпровського району відбулися обласні змагання з футболу на призи  Героя Соціалістичної праці
М.А. Кузнєцова.
Захід проводився з метою залучення різних верст населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, організації активного та змістовного дозвілля. У змаганнях прийняли участь команди: ФК «Дніпро» (Благовіщенка),  ФК «Колос» (Велика Білозірка), ФК «Новодніпровка», ФК «Водяне».  У всіх матчах  велася запекла боротьба,  була позитивна атмосфера та незабутні емоції від самої гри. В підсумку перше місце виборола команда ФК «Водяне», друге місце у ФК «Новодніпровка», третє місце посіла команда ФК «Дніпро» (Благовіщенка). 
Усі учасники були нагороджені Кубками, медалями та грамотами від організаторів свята - Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА, Запорізького обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», Благовіщенського сільського центра фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та цінними подарунками від спонсорів.
 

 

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

btn

Caesar logo 2 

rabona

Сейчас 97 гостей онлайн

Премьер Лига 2020

# Команда Игры Очки
1 Ольвия 4 12
2 Мотор 4 12
3 Таврия-Скиф 5 10
4 Бердянск 5 9
5 Мел. черешня 5 7
6 Дизелист 5 6
7 Портовик 5 4
8 ФК "Запоріжжя 5 4
9 НовАвтотранс 5 3
10 Агро Ком 1990 5 1

Результаты, Премьер Лига

Поздравляем!!!

UKRAINE Сергей 'Игоревич' Соловьев
... celebrates 25 years
TODAY on 06. Июль 2020
(* 06.07.1995)

Футбольные новости

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн