Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Обласні змагання на призи Героя Соціалістичної праці М.А. Кузнєцова

IMG 4041У Благовіщенці, Кам'янсько-Дніпровського району відбулися обласні змагання з футболу на призи  Героя Соціалістичної праці
М.А. Кузнєцова.
Захід проводився з метою залучення різних верст населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, організації активного та змістовного дозвілля. У змаганнях прийняли участь команди: ФК «Дніпро» (Благовіщенка),  ФК «Колос» (Велика Білозірка), ФК «Новодніпровка», ФК «Водяне».  У всіх матчах  велася запекла боротьба,  була позитивна атмосфера та незабутні емоції від самої гри. В підсумку перше місце виборола команда ФК «Водяне», друге місце у ФК «Новодніпровка», третє місце посіла команда ФК «Дніпро» (Благовіщенка). 
Усі учасники були нагороджені Кубками, медалями та грамотами від організаторів свята - Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА, Запорізького обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», Благовіщенського сільського центра фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та цінними подарунками від спонсорів.
 

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 58 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн