Обласний турнір пам’яті легендарного Спиридона Білого! (+фото)


4 146До Дня Перемоги відбулися цікаві змагання.
На спортивному майданчику комунального закладу «Малотокмачанська ЗОШ» с. Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області відбувся традиційний обласний турнір з футболу серед юнаків 2002 р. н. на призи Героя Радянського Союзу Спиридона Юхимовича Білого, присвячений Дню  Перемоги під гаслом «Вічна пам'ять героям!». Організаторами змагань виступив комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради разом з Запорізькою обласною федерацією футболу.
2 220
Захід проводився з метою: 
- вшанування пам’яті Героя СРСР С.Ю. Білого, та бойового шляху 150 Гвардійського артилерійського протитанкового Червонопрапорного, ордена Кутузова Корсунського полку, в складі якого пройшов бойовий шлях Спиридон Юхимович Білий, який отримав звання Героя Радянського Союзу за звільненн Оріхівського району;
-залучення різних  верств  населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом;
-пропаганди здорового способу життя;
-організації активного та змістовного дозвілля;
-популяризації футболу серед школярів;
-активізації юнацького спорту;
-підвищення спортивної майстерності юних футболістів.
1 246
В турнірі взяли участь 6 команд: 2 команди від смт. Комишуваха, команда КЗ «Оріхівська ДЮСШ», команда КЗ «Новотавричеська ЗОШ», команда «Надія» Чернігівського району, Запорізької області, та команда КЗ «Малотокмачанська ЗОШ», Оріхівського району Запорізької області.
5 142На урочистому відкритті турніру директор комунального закладу «Малотокмачанська ЗОШ» Олександр Гамов у  вітальній промові нагадав про великий подвиг українського народу у Другій Світовій війні та побажав учасникам змагань красивих перемог, цікавих ігор та спортивного везіння. Головний спеціаліст КЗ «ЗОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Володимир  Біляєв щиро побажав усім миру і блакитного неба над головою, а учасникам змагань - міцного здоров’я і яскравих перемог.
Далі на старт вийшли учасники турніру. В результаті баталій у відбірних групах за 5-6 місце зіграли команди КЗ «Новотавричеська ЗОШ» та Комишуваха-2. Перемігши з рахунком 2:0, 5 місце зайняла команда КЗ «Новотавричеська ЗОШ».
У грі за 3-4 місце  зіграли команди КЗ «Малотокмачанська ЗОШ» та КЗ «Оріхівська ДЮСШ». Перемігши господарів майданчику  з мінімальним  рахунком 2:1, 3 місце  у турнірі посіла команда КЗ «Оріхівська ДЮСШ».                 
Фінальний матч, в якому зустрілися команди Комишуваха-1 і «Надія» Чернігівського району, з мінімальним рахунком 1:0 перемогу святкували гравці команди «Надія». Переможний гол  у ворота суперників забив Олександр Житарюк.
6 134
Переможці та призери отримали в нагороду кубки, грамоти та медалі від комунального закладу «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради.
Комунальний заклад «Запорізький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловив велику подяку директору комунального закладу «Малотокмачанська ЗОШ» Олександру Гамову за співпрацю у підготовці та проведенні турніру на чудовій спортивній базі.
3 212

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

rabona

Сейчас 134 гостей онлайн

Высшая Лига 2019 г.

# Команда Игры Очки
1 Мотор 20 55
2 Таврия-Скиф 20 50
3 Портовик 20 34
4 Мел. черешня 20 19
5 Агро Ком 1990 20 10
6 Бердянск 20 8

Первая Лига 2019 г.

# Команда Игры Очки
1 Ольвия 14 31
2 ФК Прайд 14 25
3 НовАвтотранс 14 24
4 ФК Таврия 14 20
5 Таврия Скиф 2 14 19
6 ФК Братское 14 18
7 Полтавка 14 10
8 Агро Континент 14 10

Поздравляем!!!

UKRAINE Алексей 'Степанович' Олейник
... celebrates 42 years
TODAY on 14. Ноябрь 2019
(* 14.11.1977)

Футбольные новости

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн