Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший

1309614025 img 3825В субботу 30 августа 2015 состоялись игры Чемпионата Запорожской области

8 тур

«Мелітопольска Черешня» (м. Мелітополь) - ГФК «Токмак» - «Солар Енерджі» (м. Токмак) – 3:1

Арбітр: Дмитро Ільченко

Голи: Ткачов (23), Микало (50), Крук (68) – Герес (70)

«Вектор» (с. Богатирьово) - Ольвія (с. Чкалове) – 3:0 (1:0)

Арбітр: Кирило Чистяков

Голи: Трусько(28), Бережной (70 с пенальті, 90+3)

«Таврія-Скіф» (с. Роздол) – ФК «Таврія» Новомиколаївка – 5:0 (3:0)

Арбітр: Максим Лавриненко

Голи: Молодожон (7, 49), Шуляк (14), Саванчук (40), Саньков (87)

ФК «Агринол» (м. Бердянськ) - Мотор (м. Запоріжжя) 0:2 (0:1)

Арбітр: Антон Ісаєв

Голи: Песков (29), Шульженко (в свої ворота)

На 40 хв. Козловський (Мотор») не реалізував пенальті

№        Команда        І          П         Н         П         М      О

1          Вектор           8          7          0          1         21-8     21

2          Таврія-Скіф   8          5          3          0          29-9     18

3          Мотор            8          5          2          1          13-4     17

4          М. Черешня   8          4          0          4          15-20   12

5          ФК Агринол 8          3          2          3          10-11   11

6          Ольвія           8          3          0          5          19-18   9

7         ФК Таврія      8          1          1          6          10-22   4

8          ГФК Токмак 8          0          0          8          5-30     0

Найвлучніші:

Віталій Прокопченко («Таврія-Скіф») – 9

Сергій Жигалов – 5, Владислав Трусько – 5 (обидва «Вектор»).

У запорізькій області зіграні перші ігри другого кола чемпіонату Запорізької області з футболу серед аматорів. Матч в Мелітополі розпочався із трагічної звістки. Напередодні гри місцевої «Черешні» із «Токмак Солар Енерджі» трагічно загинув гравець мелітопольців Сергій Соловйов. Початку зустрічі передувала хвилина мовчання, а гравці «МЧ» вийшли того дня на поле в чорних пов’язках. Провівши три м’ячі у ворота суперника мелітопольці заспокоїлись, їх головний тренер Юрій Рибальченко довірив шанс проявити себе молоді, яка на мить втратила пильність у обороні й дозволила токмацьким футболістам провести гол престижу. Ця перемога підняла мелітопольців відразу на два пункти у турнірній таблиці. В той же час трійка лідерів, прогнозовано, свої очки не втратила. Хоча очікувалося, що непоступливі бердянці, які в першому колі змогли відвоювати нічию у Запоріжжі, все ж спробують вчинити достойний опір. Не змогла нічого протиставити «Вектору» й «Ольвія», яка в цьогорічному кубку відчайдушно билася із командою з Богатирьово. А роздольська «Таврія-Скіф» на відміну від матчу першого кола, де новомиколаївській «Таврії» вдалося вирвати нічию із сенсаційним рахунком 3:3, відкладати свої справи у довгий ящик не стала і вела 2:0 вже через чверть часу після початку гри. В наступному турі центральним поєдинком стане протистояння між «Мотором» та «Таврією-Скіф». Також на вболівальників чекає не менш запекла боротьба у матчі «середняків» - чкалівської «Ольвії» та бердянського «Агринолу».