Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

ОФИЦИАЛЬНО: РЕШЕНИЕ КДК ЗОФФ ОТ 30.05.2013

Протокол № 4-2013

засідання Контрольно-дисциплінарного комітету

Запорізької обласної федерації футболу

м. Запоріжжя                                                                                    30 травня 2013 року

 

ПРИСУТНІ:

  1. Монько Євген Миколайович;
  2. Потапенко Роман Володимирович;
  3. Чекригін Олег Вікторович.

Присутні три з п’яти членів КДК.

Збори вважаються правомочними та відкритими.

 

ЗАПРОШЕНІ:

-         Кузьмін Дмитро.

 

 

Порядок денний

  1. 1.Про порушення під час гри чемпіонату Запорізької області з футболу між командами «Вектор» (Вільнянський р-н) та «Таврія-ІнТайм» (м. Василівка), яка відбулася 25.05.2013 р.
  2. 2.Про порушення під час гри чемпіонату Запорізької області з футболу між командами «Таврія» (м. Новомиколаївка) та «Мелітопольська черешня» (м. Мелітополь), яка відбулася 25.05.2013 р.

 

 

З першого питання слухали:

Інформацію Монько Є.М. «Про порушення під час гри чемпіонату Запорізької області з футболу між командами «Вектор» (Вільнянський р-н) та «Таврія-ІнТайм» (м. Василівка), яка відбулася 25.05.2013 р.»

            Згідно рапорту делегата-інспектор Малаховського А. та протоколу гри встановлено, що гравець команди «Вектор» Кузьмін Дмитро протягом першого тайму втручався і демонстративно проявляв незгоду з діями арбітрів. Після заміни у перерві, зайняв місце поряд з боковим арбітром і на протязі другого тайму продовжував втручатися у дії арбітра.

            Присутній на засіданні КДК Кузьмін Дмитро свою вину визнав повністю, пояснив, що дуже емоційно сприймає гру, і це заважає йому об’єктивно оцінювати дії арбітрів та контролювати свою поведінку. Приніс вибачення за свою поведінку, пояснив, що в майбутньому зобов’язується утриматися від подібної поведінки.

Проаналізувавши та обговоривши матеріали справи, керуючись пунктом 1 статті 38, статтею 39, статтею 57, пунктом 2 статті 56, статтею 61 Дисциплінарних правил ЗОФФ,-

 

Вирішили:

1. У порядку підпункту г) пункту 1.1. статті 15 із застосуванням статті 34 Дисциплінарних правил ЗОФФ - футболіста Кузьміна Дмитра («Вектор») – за систематичні апеляції до арбітра – відсторонити на один матч (умовно).

 

 

З другого питання слухали:

Інформацію Монько Є.М. «Про порушення під час гри чемпіонату Запорізької області з футболу між командами «Таврія» (м. Новомиколаївка) та «Мелітопольська черешня» (м. Мелітополь), яка відбулася 25.05.2013 р.»

            Згідно рапорту арбітра встановлено, що на 26 хвилині матчу було вилучено Меркулова Єгора («Таврія») за удар суперника кулаком в обличчя.

Проаналізувавши та обговоривши матеріали справи, керуючись пунктом 1 статті 38, статтею 39, статтею 57, пунктом 2 статті 56, статтею 61 Дисциплінарних правил ЗОФФ,-

 

Вирішили:

1. У порядку підпункту а) пункту 1.3. статті 15 Дисциплінарних правил ЗОФФ - футболіста Меркулова Єгора («Таврія») – за навмисний удар суперника після зупинки матчу – відсторонити на три матчі.

 

Голосували: «за» - 3, «проти» - 0, «утрималися» - 0

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 125 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн