«Олімпійське літо» на Запоріжжі!

фото 011В Запорізькій області проходять спортивно-масові заходи в програмі всеукраїнської акції «Олімпійське літо».

Традиційно пройшов футбольний турнір в с.Благовіщенка К-Дніпровського району серед юнаків 2004 років народження. Понад 100 юних футболістів два дні виборювали нагороди змагань. За підсумками турніру третє місце посіла команда «Темп» м. Енергодар. На другому місці хлопчаки К-Дніпровського району. Переможцями турніру стали вихованці тренера Сергія Ліпатнікова – команда «Енергія» з міста Енергодар. Кращими гравцями в командах визначені: Авраменко Андрій – «Олімп» с.Велика Білозерка, Галюк Іван – «Темп», Голованов Владислав – «Енергія», Громак Артем – «Дніпро» с.Благовіщенка, Зав’ялов Едуард - «Гірник» м.Дніпрорудний. Призи глядацьких симпатій отримали Андрій Мельник з «Горняка» та Олександр Петраковський з «Дніпра».

Переможці та призери були нагороджені футбольними м’ячами, грамотами та призами від КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради. Керівництво обласного центру висловлює подяку директору Благовіщенського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тараненку Михайлу та волонтерам Діденку Андрію, Звягіну Віталію, Лойку Аркадію за організацію спортивно-масового заходу на високому організаційному рівні.