«Олімпійське літо» в Кирилівці!

P 20170609 134442Спортивно-оздоровчі заходи в програмі «Олімпійського літа» в Запорізькій області мають продовження.

У курортній Кирилівці (Якимівський район) був проведений юнацький турнір з футболу під гаслом «Спорт для всіх у кожному дворі!», який традиційно комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради проводить на початку літа за підтримки Запорізької обласної федерації футболу та Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

P 20170609 135130На спортивному майданчику зі штучним покриттям місцевої ДЮСШ «Азовець» змагалися юнаки 2003 р.н. з Запоріжжя, Вільнянська та Якимівського району. У вирішальному двобої зустрілися неодноразові переможці та призери обласних змагань – команди: запорізький «Мегаполіс» (тренер Юрій Кравченко) та «Колос» Вільнянської ДЮСШ (тренер Дмитро Крошен). Яскрава гра завершилась з рахунком 4:4. Несподівана втрата очок «Мегаполіса» в останньому турі з командою «Прогрес С.І.» позбавила запорізьких школярів шансів в боротьбі за перемогу в турнірі. За підсумками у учнів ЗОШ №104 – срібні нагороди.

P 20170609 135209

Перше місце вибороли вихованці Вільнянської ДЮСШ «Колос». Три представника Якимівського району – команди «Аскон» (тренер Анатолій Дєдушев), ДЮСШ «Азовець» (тренер Ігор Гасан), «Прогрес С.І.» (тренер Володимир Костишак) набрали по 4 залікових очка і тільки додаткові показники вивели команду «Аскон» на третє місце.
P 20170609 134706

Приз кращого гравця турніру директор обласного центра ФЗН «Спорт для всіх» Олег Рибченко вручив гравцю команди «Аскон» Данилу Звєрєву. Футбольний м'яч отримав тренер команди ДЮСШ «Азовець» Ігор Гасан.Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами ОЦ ФЗН «Спорт для всіх».
Тренери, представники команд та батьки юних спортсменів, які традиційно супроводжують свої команди, відзначили хороший рівень проведення заходу. Крім футбольних баталій хлопчаки мали можливість оздоровитись на узбережжі Азовського моря та відпочити.

Директор ОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Олег Рибченко

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 61 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн