Перемога дебютантів!

P 20170916 112633Приморськ, в рамках свята дня міста, приймав змагання з футболу серед ветеранів 50+.

В цьому році участь у футбольному турнірі прийняли представники шести регіонів області: міст Мелітополь, Токмак, Василівка, а також Веселівський, Приморський райони. Склад учасників поповнився командою «Ветеран-ЗАЕС» з Енергодара.

P 20170916 114901

P 20170916 115125

Перемогу та перше місце у категорії 50+ здобули дебютанти змагань – команда «Ветеран-ЗАЕС» міста Енергодар , які у фінальному двобої здолали місцеву команду з рахунком 3-0. Третє місце посіли ветерани Веселівського району, які перемогли представників міста Токмака з мінімальної перевагою 1-0. Тільки серія 9-метрових штрафних ударів визначила переможців у матчі за 5-6 місця. 4-2 на користь мелітопольських ветеранів.

P 20170916 114809P 20170916 100734У всіх командах були визначені кращі гравці, яки отримали призи від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» це: Олександр Мицик - Василівка, Павло Слєпкін - Мелітополь, Сергій Литовченко -Токмак, Василь Філіпов - Веселе, Олександр Щеглов - Енергодар та Валерій Гедиков- Приморськ
Володимир Джеглов та Віктор Янчев отримали пам'ятні медалі, які вручив директор обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Олег Рибченко. Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами.
Всі учасники отримали заряд бадьорості, поспілкувалися зі своїми давніми друзями, відпочили на узбережжі азовського моря та показали приклад сучасному молодому поколінню, як тримати спортивну форму на протязі довгих літ.
Заходи в Приморську традиційно проводив комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради спільно з міським центром «Спорт для всіх» і Запорізької обласної федерації футболу та за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.
Керівництво комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловлює подяку директору стадіону «Олімпієць» Владиславу Хіцаю за підготовку спортивної базі для проведення заходу.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 140 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн