ПЕРЕМОГЛИ ЮНІ ГІРНИКИ

44181У спортивному комплексі  ЛЮСШ №3 м. Мелітополь завершився другий фінал обласного турніру з футзалу серед юнаків 2001-2002 років.

Турнір під гаслом «Граємо за Україну разом!», який традиційно проводить комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримкою управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

На попередніх змаганнях прийняло участь 25 команди з  міст та районів нашої області. Сім кращих клубів: «Спартак» м. Мелітополь, «Мегаполіс» м.Запоріжжя, ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівський район, ДЮСШ Мелітопольський район, «Темп» м.Енергодар,  ДЮСШ Чернігівський район та ДЮСШ  Пологівський район  здобули право у фінальних змаганнях розіграти нагороди турніру. Нажаль пологівські юнаки на змагання не з’явилися.

За підсумками змагань третє місце посіла команда Мелітопольського району – директор ДЮСШ Вячеслав Гречко. Срібні нагороди виборола команда «Темп» -  вихованці тренера Ігоря Черненка. Переможцями турніру стали юнаки ДЮСШ «Таврія-Гірник» тренер Вячеслав Денисов, президент клубу «Гірник» Володимир Брик. Команди отримали від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» кубки, медалі та грамоти.

Кращі  гравці змагань отримали призи:  Олександр Мовсесян  ДЮСШ Мелітопольський район, Данило Самек «Спартак», Микита Бганка «Мегаполіс», Євген Солодовник  ДЮСШ «Таврія-Гірник», Тимур Бєлік ДЮСШ Чернігівський район, Микита Ільїн «Темп».