Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Проміжні результати першого етапу Національного Кубку зі шкільного футболу в Запорізькій області

alt 23 березня у Запорізькій області стартував перший етап Національного Кубку зі шкільного футболу ЄВРО-2012 "Творимо історію разом".

05 березня 2012 року Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Федерацією футболу України був затверджений регламент Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012. На регіональному рівні проведення змагань покладено на Управління сім'ї, молоді та спорту ЗОДА, Управління освіти і науки ЗОДА та Запорізьку обласну федерацію футболу.

Зазначений турнір складається з чотирьох етапів:

- на І етапі змагаються між собою команди ЗОШ І-ІІІ ступенів в кожному районі та виявляють команду-переможницю, яка представлятиме район в обласних змаганнях;

- на ІІ (обласному) етапі змагаються між собою команди-переможниці всіх районів та м. Запоріжжя, де виявляють переможця обласних змагань;

- на ІІІ етапі розпочинаються Всеукраїнські змагання (1/16, 1/8, 1/4, 1/2) серед команд-переможниць обласних змагань;

- на ІV етапі проводиться Всеукраїнський фінал на НСК "Олімпійський" в м. Київ.

 

Загалом, бажання взяти участь у Національному Кубку виявили 245 команд шкіл, гімназій та ліцеїв зі всієї Запорізької області. Але лише 25 кращих команд з районів і міст зможуть пройти до наступного етапу.

 

За цією ссилкою Ви можете ознайомитись з:

- Регламентом Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012;

- Календарем змагань обласного етапу

 

Новини:

23 березня у Запорізькій області стартував перший етап Національного Кубку зі шкільного футболу ЄВРО-2012. Розпочали змагання Кубку школярі Ленінського району м. Запоріжжя. За результатами зустрічей, які проходили на футбольному майданчику ЗОШ №33, команда ЗОШ №75 отримала право представляти район у наступному турі змагань. Команди ЗОШ №36 та №34, які зайняли відповідно друге та третє місце, отримали почесні грамоти.

24 березня на базі ДЮСШ відбулися матчі між командами Гуляйпільського району. В змаганнях приймало участь 15 команд, переможцем виявилася команда Гуляйпільської ЗОШ №1, яка була нагороджена грамотою та кубком. Друге місце було за командою Воздвижівського НВК І-ІІІ ст., третьою стала команда Верхньотерсянського НВК І-ІІІ ст.

27 березня районні кубкові зустрічі пройшли у Мелітопольському та Розівському районах. Переможцем змагань між командами Мелітопольського району стала Костянтинівська СРШ "Прометей" з пвп. Друге місце за Вознесенською гімназією "Орієнтир", третє місце поділили Терпіннівський колегіум "Джерело" та Костянтинівський ліцей "Ерудит". Від Розівського району до наступного етапу змагань вийшла команда Розівської ЗОШ №1.

Однак, складні погодні умови внесли корективи до плану змагань кубку. Зважаючи на це, більшість матчів у районах відбудуться 28-30 березня на гравійних футбольних майданчиках.

Перший тур ігор другого етапу Кубку запланований на 4 квітня.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 65 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн