Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Проміжні результати першого етапу Національного Кубку зі шкільного футболу в Запорізькій області

alt 23 березня у Запорізькій області стартував перший етап Національного Кубку зі шкільного футболу ЄВРО-2012 "Творимо історію разом".

05 березня 2012 року Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Федерацією футболу України був затверджений регламент Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012. На регіональному рівні проведення змагань покладено на Управління сім'ї, молоді та спорту ЗОДА, Управління освіти і науки ЗОДА та Запорізьку обласну федерацію футболу.

Зазначений турнір складається з чотирьох етапів:

- на І етапі змагаються між собою команди ЗОШ І-ІІІ ступенів в кожному районі та виявляють команду-переможницю, яка представлятиме район в обласних змаганнях;

- на ІІ (обласному) етапі змагаються між собою команди-переможниці всіх районів та м. Запоріжжя, де виявляють переможця обласних змагань;

- на ІІІ етапі розпочинаються Всеукраїнські змагання (1/16, 1/8, 1/4, 1/2) серед команд-переможниць обласних змагань;

- на ІV етапі проводиться Всеукраїнський фінал на НСК "Олімпійський" в м. Київ.

 

Загалом, бажання взяти участь у Національному Кубку виявили 245 команд шкіл, гімназій та ліцеїв зі всієї Запорізької області. Але лише 25 кращих команд з районів і міст зможуть пройти до наступного етапу.

 

За цією ссилкою Ви можете ознайомитись з:

- Регламентом Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012;

- Календарем змагань обласного етапу

 

Новини:

23 березня у Запорізькій області стартував перший етап Національного Кубку зі шкільного футболу ЄВРО-2012. Розпочали змагання Кубку школярі Ленінського району м. Запоріжжя. За результатами зустрічей, які проходили на футбольному майданчику ЗОШ №33, команда ЗОШ №75 отримала право представляти район у наступному турі змагань. Команди ЗОШ №36 та №34, які зайняли відповідно друге та третє місце, отримали почесні грамоти.

24 березня на базі ДЮСШ відбулися матчі між командами Гуляйпільського району. В змаганнях приймало участь 15 команд, переможцем виявилася команда Гуляйпільської ЗОШ №1, яка була нагороджена грамотою та кубком. Друге місце було за командою Воздвижівського НВК І-ІІІ ст., третьою стала команда Верхньотерсянського НВК І-ІІІ ст.

27 березня районні кубкові зустрічі пройшли у Мелітопольському та Розівському районах. Переможцем змагань між командами Мелітопольського району стала Костянтинівська СРШ "Прометей" з пвп. Друге місце за Вознесенською гімназією "Орієнтир", третє місце поділили Терпіннівський колегіум "Джерело" та Костянтинівський ліцей "Ерудит". Від Розівського району до наступного етапу змагань вийшла команда Розівської ЗОШ №1.

Однак, складні погодні умови внесли корективи до плану змагань кубку. Зважаючи на це, більшість матчів у районах відбудуться 28-30 березня на гравійних футбольних майданчиках.

Перший тур ігор другого етапу Кубку запланований на 4 квітня.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта

Вітання!!!

UKRAINE Сергей 'Владимирович' Черенисин
... celebrates 21 years
tomorrow on 24. Сентябрь 2020
(* 24.09.1999)
Сейчас 113 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 12 23
4 Бердянск 10 17
5 Портовик 11 13
6 Агро Ком 1990 12 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 12 9
10 НовАвтотранс 12 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 12 тур: Комлєв Іван (НовАвтоТранс), Онищенко Володимир (Портовик)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн