Проміжні результати першого етапу Національного Кубку зі шкільного футболу в Запорізькій області

alt 23 березня у Запорізькій області стартував перший етап Національного Кубку зі шкільного футболу ЄВРО-2012 "Творимо історію разом".

05 березня 2012 року Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Федерацією футболу України був затверджений регламент Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012. На регіональному рівні проведення змагань покладено на Управління сім'ї, молоді та спорту ЗОДА, Управління освіти і науки ЗОДА та Запорізьку обласну федерацію футболу.

Зазначений турнір складається з чотирьох етапів:

- на І етапі змагаються між собою команди ЗОШ І-ІІІ ступенів в кожному районі та виявляють команду-переможницю, яка представлятиме район в обласних змаганнях;

- на ІІ (обласному) етапі змагаються між собою команди-переможниці всіх районів та м. Запоріжжя, де виявляють переможця обласних змагань;

- на ІІІ етапі розпочинаються Всеукраїнські змагання (1/16, 1/8, 1/4, 1/2) серед команд-переможниць обласних змагань;

- на ІV етапі проводиться Всеукраїнський фінал на НСК "Олімпійський" в м. Київ.

 

Загалом, бажання взяти участь у Національному Кубку виявили 245 команд шкіл, гімназій та ліцеїв зі всієї Запорізької області. Але лише 25 кращих команд з районів і міст зможуть пройти до наступного етапу.

 

За цією ссилкою Ви можете ознайомитись з:

- Регламентом Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012;

- Календарем змагань обласного етапу

 

Новини:

23 березня у Запорізькій області стартував перший етап Національного Кубку зі шкільного футболу ЄВРО-2012. Розпочали змагання Кубку школярі Ленінського району м. Запоріжжя. За результатами зустрічей, які проходили на футбольному майданчику ЗОШ №33, команда ЗОШ №75 отримала право представляти район у наступному турі змагань. Команди ЗОШ №36 та №34, які зайняли відповідно друге та третє місце, отримали почесні грамоти.

24 березня на базі ДЮСШ відбулися матчі між командами Гуляйпільського району. В змаганнях приймало участь 15 команд, переможцем виявилася команда Гуляйпільської ЗОШ №1, яка була нагороджена грамотою та кубком. Друге місце було за командою Воздвижівського НВК І-ІІІ ст., третьою стала команда Верхньотерсянського НВК І-ІІІ ст.

27 березня районні кубкові зустрічі пройшли у Мелітопольському та Розівському районах. Переможцем змагань між командами Мелітопольського району стала Костянтинівська СРШ "Прометей" з пвп. Друге місце за Вознесенською гімназією "Орієнтир", третє місце поділили Терпіннівський колегіум "Джерело" та Костянтинівський ліцей "Ерудит". Від Розівського району до наступного етапу змагань вийшла команда Розівської ЗОШ №1.

Однак, складні погодні умови внесли корективи до плану змагань кубку. Зважаючи на це, більшість матчів у районах відбудуться 28-30 березня на гравійних футбольних майданчиках.

Перший тур ігор другого етапу Кубку запланований на 4 квітня.

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Высшая лига 2018

Результаты

Первая лига Гр.А

1Л Гр.А Результаты

Первая лига Гр.Б

# Команда MP PTS
1 Ольвия 12 30
2 Таврия-СКИ 12 28
3 ФК Братское 12 25
4 Колос 12 15
5 КТМ 12 13
6 ZOG 12 10
7 ОФК Токмак 12 3

1Л Гр.Б Результаты

Поздравляем!!!

UKRAINE Виктор 'Алексеевич' Стусь
... is becoming 24 years old
tomorrow on 20. Апрель 2018
(* 20.04.1994)

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн