Регламент першості області з футзалу серед юнаків

44181Регламент першості області з футзалу серед юнаків

проведення першості області з футзалу серед юнаків

3. 3.Популяризація фізичної культури та спорту серед молодого покоління.
  4. 4.Пропаганди активного способу життя, як одного з чинників гармонійного розвитку людини;
  5. 5.Визначення переможців та призерів змагань.

2. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

Змагання проводяться Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації спільно з КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки обласної асоціації міні-футболу (футзалу). Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію та суддівські колегіЇ на місцях проведення змагань.

1. 3.ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

Турнір проводиться з 02 січня по квітень 2015 року в містах: Мелітополь, Енергодар, Гуляйполе, Пологи, Токмак, Василівка; селищах Чернігівка, Новомиколаївка. Початок змагань та місце проведення згідно календаря ігор.

1. 4.УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

У змаганнях приймають участь команди юнаків 2000-2001, 2002-2003 та 2004-2005 рр.н років народження. Склад команди 14 чоловік (12 спортсменів, 1 тренер, 1 представник).

В групах матчі проходять по коловій системі. Місця за коловою системою визначаються: 1) за найбільшою кількістю очок набраних в усіх зустрічах (перемога-3 очка, ничія-1 очко, поразка та неявка-0 очок); 2) за результатами особистої зустрічі; 3) за кількістю перемог; 4) за загальною різницею забитих і пропущених м‘ячів; 5) за більшою кількістю забитих м‘ячів. У разі рівної кількості очок у двох і більше команд перевагу отримує команда, яка має кращі показники (п.1-5). Якщо всі показники рівні, то переможець визначається жеребом. Команда, яка не з‘явилася на гру або запізнилася до початку гри більше ніж на 30 хвилин без поважної причини, зараховується поразка (0:3), а команді-суперниці – перемога (3:0). Якщо команда провела половину і більше ігор, то такій команді зараховуються поразки у матчах, що залишилися (0:3). Якщо менше половини ігор – її результати анулюються. Тривалість гри 2 тайми по: юнаки 2000-2001 по 15 хвилин; 2002-2003 та 2004-2005 р.н. - 12 хвилин. У фінальних змаганнях останні дві хвилини матчу грається «чистий час». Гравець, який одержав 1 вилучення або 2 попередження автоматично пропускає одну гру. Після вилучення гравець допускається тільки після рішення ГСК. . Протест подається не пізніше 30 хвилин після закінчення гри. Протест розглядає суддівська колегія та представник організації, яка проводить змагання..  Кількість команд, що виходять до фіналу визначається після підтвердження колективів на участь у турнірі організацією, яка проводить змагання. Фінальні змагання проходять по коловій системі з урахуванням «золотих» очок.

1. 5.ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.

Витрати на участь команди у змаганнях (проїзд, харчування спортсменів та місцевих арбітрів (30,00 грн. за одну гру) – за рахунок організації, яка відряджає. Команда, яка приймає матчі, забезпечує спортивну споруду для проведення ігор, обслуговуючий персонал, медичного працівника. Витрати по відрядженню суддів та харчування головної суддівської колегії за рахунок Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Інші витрати по проведенню заходу за рахунок КЗ «Обласний центр ФЗН «Спорт для всіх» ЗОР. Обласна асоціація міні-футболу(футзалу) несе витрати по придбанню призів.

1. 6.НАГОРОДЖЕННЯ.

Команди, які посіли 1 місця в кожній віковій групі, нагороджуються кубками та дипломами. Учасники команд переможців та призерів, їх тренери нагороджуються медалями та грамотами. Кращі гравці турніру отримують цінні призи.

1. 7.ЗАЯВКА.

Для участі у змаганнях необхідно мати оформлену заявку (з підписами керівника організації, лікаря, тренера) та документи, які підтверджують вік учасника змагань (свідоцтво про народження, учнівський квиток, карточка учасника першості області). Відповідальність за оформлення заявок та вік гравців несуть представники команд.

Регламент є офіційним викликом на участь у змаганнях.

Оргкомітет, 2338689, 0677361639, 0951577590.