Результати 2-го та 3-го турів першості «Колоса» 2015 з футболу серед юнаків 2004-2005 рр.н.

ыдлпоршпр30 травня в селі Червоноармійське Якимівського району відбулись матчідругого туру відкритої обласної першості Запорізької обласної організації   ВФСТ «Колос» з футболу у форматі 8 на 8 серед юнаків 2004-2005рр.н.

 

За чемпіонство першості йде дуже жорстка та напружена боротьба. Однакову кількість очок мають Мелітопольський «Спартак» (тренер Олександр Науменко) та команда Приазовської ДЮСШ (тренер Вадим Лобинцев), зігравши в цьому турі між собою внічию. Та краща різниця м`ячів поки що і мелітопольців, що дозволяє їм очолювати турнірну таблицю. Претендентом на медалі першості є й команда «Прогрес-СІ»(тренер Володимир Костишак), в активі якої 7 очок.Слід відзначити чудову організаційну підготовку господарів змагань . На урочистому відкритті кожна командаотрималаподарунки від місцевих спонсорів, а кращі гравці туру були відзначені солодкими призами.

Нижче представлені результати другого та третього турів:

91536 rez 2-i tur

93186 rez 3-i tur

 

А вже 3 червня в місті Приморську відбулись матчі третього туру. Місцевий «Олімпієць» , невдало зігравши в попередньому турі , в рідних стінах продемонстрував гарну гру. На своєму майданчику приморці змогли здобути 4 залікові очки. В матчах цього туру стартувало ще два учасники розіграшу першості. Це – василівська «Таврія» та ДЮСШ «Дизеліст» з Токмака. В запасі у цих команд ще більше половини ігор, тож і шанси на завоювання медалей відповідно вони теж мають. Поточну турнірну таблицю першості серед юнаків 2004-2005 рр.н. наведено нижче:

 

 6289 turn tabl

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 133 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн