Результаты игр первенства Запорожской области среди юношей

 

alt Таблиця результатів  ігор першості області з футболу серед юнацьких команд на 09.07.12 ( старші юнаки )

 

місце

команда

Ігор

Перемога

 Нічия

Поразка

Різниця м`ячів

Кількість очок

1

«Аріс»

м.Мелітополь

9

9

0

0

39-5

27

2

«СДЮШОР»

м.Запоріжжя

9

8

0

1

38-7

24

3

«ДЮСШ»

м.Бердянськ

9

7

0

2

29-12

21

4

«ДЮСШ»

м.Мелітополь

8

4

0

4

24-20

12

5

«Колос»

с.Якимівка

7

3

0

4

8-15

9

6

«Таврія»

м.Василівка

7

2

1

4

9-21

7

8

 

«Олімпієць»

м.Приморськ

6

2

0

4

6-15

6

7

 

«ДЮСШ»

м.К-Дніпровська

5

1

0

4

6-14

3

9

 

ФК«Запоріжжя»

м.Запоріжжя

7

1

0

6

6-35

3

10

 

«СВ»

м.Вільнянськ

9

0

1

8

8-29

1

 

Таблиця результатів  ігор першості області з футболу серед юнацьких команд на 09.07.12 ( молодші юнаки )

 

місце

команда

Ігор

Перемога

 Нічия

Поразка

Різниця м`ячів

Кількість очок

1

«СДЮШОР»

м.Запоріжжя

9

8

0

1

38-3

24

2

«Аріс»

м.Мелітополь

9

7

0

2

32-11

21

3

«ДЮСШ»

м.Бердянськ

9

5

0

4

22-24

15

4

«ДЮСШ»

м.Мелітополь

8

4

1

3

22-14

13

5

«СВ»

м.Вільнянськ

9

3

1

5

21-27

10

5

«ДЮСШ»

м. К-Дніпровська

5

3

0

2

14-8

9

6

 

ФК«Запоріжжя»

м.Запоріжжя

7

2

1

4

10-15

7

8

 

«Олімпієць»

м.Приморськ

6

2

1

3

7-16

7

9

 

«Таврія»

м.Василівка

7

2

0

5

12-17

6

10

 

«Колос»

с.Якимівка

7

0

0

7

0-44

0

 

Результати ігор першості області

19 травня (гра 8-го туру)

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

40

ФК«Запоріжжя» - «СДЮШОР»

       м.Запоріжжя          м.Запоріжжя

 

 

0-2

 

0-6

1-й тур 26 травня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

1

   «ДЮСШ»       -   «Олімпієць»

   м.К-Дніпровська     м.Приморськ

 

 

перенос

 

гри

 

2

 

   «Таврія»       -           «СВ»

      м.Василівка              м.Вільнянськ       

 

 

0-0

 

1-3

     27 травня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

3

    «ДЮСШ»          -           «Колос»

  м.Мелітополь               с.Якимівка               

 

 

1-0

 

9-0

30  травня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

4

       «Аріс»           -         «СДЮШОР»

м.Мелітополь                м.Запоріжжя

 

 

2-1

 

1-0

      7 червня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

5

 

«ДЮСШ»        -        ФК«Запоріжжя»

м.Бердянськ                 м.Запоріжжя                                       

 

 

7-0

 

2-1

2-й тур 2 червня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

6

 

«Олімпієць»         -       «ДЮСШ»

    м.Приморськ               м.Бердянськ                                       

 

0-1

02.07.12

1-3

 

7

 

          «СВ»          -            ДЮСШ»

   м.Вільнянськ        м.К-Дніпровська                                           

 

 

1-3

 

2-5

3 червня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

8

 

«СДЮШОР»        -        «ДЮСШ»

  м.Запоріжжя             м.Мелітополь

                    

 

5-1

 

2-0

 

9

 

 «Колос»              -              «Таврія»

 с.Якимівка                     м.Василівка                     

 

 

2-1

 

0-8

 

10

 

ФК«Запоріжжя»       -         «Аріс»

   м.Запоріжжя              м.Мелітополь               

 

 

0-4

 

1-3

6 червня (гра 9-го туру)

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

42

«СДЮШОР»          -           «СВ»

  м.Запоріжжя               м.Вільнянськ                  

 

 

7-1

 

6-0

3-й тур 9 червня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

11

 

    «Аріс»              -         «Олімпієць»

м.Мелітополь              м.Приморськ                       

 

 

7-1

 

7-1

 

12

 

      «Колос»              -            «СВ»

    с.Якимівка                  м.Вільнянськ

 

 

2-1

 

6-0

10 червня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

13

 

   «Таврія»          -       «СДЮШОР»

 м.Василівка               м.Запоріжжя                              

 

 

1-7

 

0-5

 

14

 

    «ДЮСШ»      -      ФК«Запоріжжя»

   м.Мелітополь            м.Запоріжжя                              

 

 

11-1

 

1-1

 

15

 

   «ДЮСШ»           -        «ДЮСШ»

 м.Бердянськ            м.К-Дніпровська     

                       

 

2-0

 

3-4

13 червня (гра 9-го туру)

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

45

       «Аріс»         -      «ДЮСШ»

    м.Мелітополь            м.Бердянськ       

 

 

4-2

 

7-2

14 червня (гра 6-го туру)

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

28

 

       «ДЮСШ»          -   «СДЮШОР»

 м. К-Дніпровська         м.Запоріжжя             

 

 

1-5

 

 

0-1

 4-й тур 16 червня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

16

 

«Олімпієць»        -  «ДЮСШ»

    м.Приморськ           м.Мелітополь    

 

 

1-4

 

2-1

 

17

 

    «СВ»             -          «ДЮСШ»

   м.Вільнянськ                м.Бердянськ

 

 

0-3

 

1-4

17 червня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

18

 

  «ДЮСШ»              -           «Аріс»

м.К-Дніпровська           м.Мелітополь

 

 

1-2

 

0-2

 

19

 

 «СДЮШОР»           -        «Колос»

    м.Запоріжжя               с.Якимівка      

 

 

3-0

 

8-0

 

20

 

ФК«Запоріжжя»      -     «Таврія»

м.Запоріжжя                м.Василівка     

 

 

0-4

 

4-0

20 червня ( ігри 7-го туру)

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

32

 

  «Колос»       -              «Аріс»

с.Якимівка              м.Мелітополь

 

 

0-5

 

1-5

 

34

 

«СДЮШОР»        -      «ДЮСШ»

м.Запоріжжя              м.Бердянськ

 

 

5-1

 

7-2

 5-й тур 23 червня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

21

 

  ФК«Запоріжжя»    -           «СВ»

   м.Запоріжжя                м.Вільнянськ

 

 

5-4

 

3-2

 

22

 

  «СДЮШОР»       -   «Олімпієць»

м.Запоріжжя              м.Приморськ

 

 

+:-

 

+:-

24 червня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

23

 

    «Таврія»         -       «ДЮСШ»

       м.Василівка           м.Бердянськ

 

 

0-5

 

0-1

 

24

 

     «ДЮСШ»           -         «Аріс»

  м.Мелітополь             м.Мелітополь

 

 

0-4

 

3-2

 

25

 

   «Колос»      -         «ДЮСШ»

      с.Якимівка          м.К-Дніпровська

 

 

4-1

 

0-5

28 червня ( гра 8-го туру)

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

39

«ДЮСШ»            - «ДЮСШ»

  м.Бердянськ             м.Мелітополь

 

 

5-3

 

2-3

6-й тур 30 червня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

26

 

«Олімпієць»        -   ФК«Запоріжжя»

м.Приморськ               м.Запоріжжя     

 

 

3-0

 

1-0

 

27

 

«СВ»              - «ДЮСШ»

м.Вільнянськ          м.Мелітополь

 

 

1-2

 

2-4

1 липня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

29

 

«ДЮСШ»             -         «Колос»

м.Бердянськ                с.Якимівка

 

 

3-0

 

3-0

 

30

 

«Аріс»                -        «Таврія»

м.Мелітополь              м.Василівка  

 

 

5-0

 

3-0

4 липня ( гра 8-го туру)

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

36

«СВ»           -             «Аріс»

м.Вільнянськ              м.Мелітополь   

 

 

0-6

 

3-2

7-й тур 7 липня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

31

        «СВ»             -   «Олімпієць»

  м.Вільнянськ             м.Приморськ                   

 

 

0-1

 

2-2

8 липня

№ гри

Команди

Старші юнаки

Молодші юнаки

 

33

    «Таврія»          -          «ДЮСШ»

 м.Василівка                  м.Мелітополь

 

 

3-2

 

3-1

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Поздравляем!!!

UKRAINE Илья 'Юрьевич' Несветаев
... is becoming 22 years old
TODAY on 28. Июль 2017
(* 28.07.1995)

Чемпионат области 2017

Результаты

1Л Гр.А Результаты

Первая лига Гр.Б

# Команда MP PTS
1 Ольвия 9 27
2 Таврия-СКИ 10 24
3 ФК Братское 9 21
4 КТМ 11 10
5 Колос 9 9
6 ZOG 10 7
7 ОФК Токмак 10 3

1Л Гр.Б Результаты

Результаты

Форма авторизации



Наш партнер


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн