Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Іспити складено!

 
Экзамен 4В Запоріжжі пройшов перший етап підсумкових екзаменів навчання тренерів дитячо-юнацького та аматорського футболу за програмою «С-диплом ФФУ».
Як відомо, п’ятий рік поспіль на базі навчального центра Запорізької обласної федерації футболу успішно проводиться курс навчання тренерів дитячо-юнацького та аматорського футболу за програмою «С-диплом ФФУ». Цьогоріч 18 майбутніх дипломованих фахівців три місяці тому стали до навчання – протягом кількох сесій вони опановували і вдосконалювали знання з фізіології, дитячо-юнацької і дорослої анатомії, ведення тренувального процесу, суддівства, психології, медичного супроводження футбольних команд тощо під орудою відомих в своїй справі людей – професійних футбольні тренерів Анатолій Чанцева і Володимира Хохлова, доктора медичних наук Євген Михайлюка, доктор психологічних наук Олексія Шевякова, арбітра ФІФА Вікторії Стеценко, керівника програми навчання тренерів «С-диплом ФФУ» в Запорізькій обласній федерації футболу, лектор центра ліцензування ФФУ за рівнями «В», «А» і «PRO» диплом УЕФА, доктор наук з фізичного виховання та спорту Едуарда Дорошенко. 
Экзамен 1
Минулого вівторка іспит в першої частини слухачів приймала авторитетна комісія на чолі з профессором, доктором педагогічних наук, заслуженим тренером України, членом Виконкому ФФУ Генадієм Лісенчуком.
 
- Мені дуже приємно відзначити високий рівень підготовки слухачів - відзначив Генадій Анатолійович. Відчувається системна, кваліфікована робота викладічів курсів на Запоріжжі і бажання самих хлопців опанувати тренерську майстерність, вдосконалити знання і застосувати їх на практиці.
Экзамен 3
Отже, іспит успішно склали: Дмитро Дімітров, Юрій Завгородній, Олександр Котов, Павло Ляхов, Андрій Орлєнєв, Іван Плетінь, Антон Тарасенко, Валерій Цупро і Євген Макаров.
 
Трошки пізніше, після поверенння з навчально-тренувальних зборів, іспити складуть і поко що діючі гравці - Сергій Басов, Андрій Новак і Антон Щедрик (всі - ПФК "Олександрія"), Григорій Ярмаш і Микита Каменюка (обидва - "Зоря", Луганськ), а також Олег Онищенко, Максим Бородавка, Микола Ткаченко і Максим Єстигнеєв.  
 
Нагадаємо, за вимогами тренерської конвенції УЕФА рівень «С» диплому національних федерацій є базовим для бажаючих отримати «В», «А», «PRO» дипломи УЕФА та визнається країнами – членами УЕФА та ФІФА. Випускники програми навчання тренерів у Запорізькій обласній федерації футболу («С-диплом ФФУ») успішно працюють в багатьох країнах світу – США, РФ, КНР, країнах ЄС, ОАЕ, Північної Африки та ін.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 320 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 13 26
4 Бердянск 11 20
5 Портовик 12 16
6 Агро Ком 1990 13 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 13 9
10 НовАвтотранс 13 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн