Іспити складено!

 
Экзамен 4В Запоріжжі пройшов перший етап підсумкових екзаменів навчання тренерів дитячо-юнацького та аматорського футболу за програмою «С-диплом ФФУ».
Як відомо, п’ятий рік поспіль на базі навчального центра Запорізької обласної федерації футболу успішно проводиться курс навчання тренерів дитячо-юнацького та аматорського футболу за програмою «С-диплом ФФУ». Цьогоріч 18 майбутніх дипломованих фахівців три місяці тому стали до навчання – протягом кількох сесій вони опановували і вдосконалювали знання з фізіології, дитячо-юнацької і дорослої анатомії, ведення тренувального процесу, суддівства, психології, медичного супроводження футбольних команд тощо під орудою відомих в своїй справі людей – професійних футбольні тренерів Анатолій Чанцева і Володимира Хохлова, доктора медичних наук Євген Михайлюка, доктор психологічних наук Олексія Шевякова, арбітра ФІФА Вікторії Стеценко, керівника програми навчання тренерів «С-диплом ФФУ» в Запорізькій обласній федерації футболу, лектор центра ліцензування ФФУ за рівнями «В», «А» і «PRO» диплом УЕФА, доктор наук з фізичного виховання та спорту Едуарда Дорошенко. 
Экзамен 1
Минулого вівторка іспит в першої частини слухачів приймала авторитетна комісія на чолі з профессором, доктором педагогічних наук, заслуженим тренером України, членом Виконкому ФФУ Генадієм Лісенчуком.
 
- Мені дуже приємно відзначити високий рівень підготовки слухачів - відзначив Генадій Анатолійович. Відчувається системна, кваліфікована робота викладічів курсів на Запоріжжі і бажання самих хлопців опанувати тренерську майстерність, вдосконалити знання і застосувати їх на практиці.
Экзамен 3
Отже, іспит успішно склали: Дмитро Дімітров, Юрій Завгородній, Олександр Котов, Павло Ляхов, Андрій Орлєнєв, Іван Плетінь, Антон Тарасенко, Валерій Цупро і Євген Макаров.
 
Трошки пізніше, після поверенння з навчально-тренувальних зборів, іспити складуть і поко що діючі гравці - Сергій Басов, Андрій Новак і Антон Щедрик (всі - ПФК "Олександрія"), Григорій Ярмаш і Микита Каменюка (обидва - "Зоря", Луганськ), а також Олег Онищенко, Максим Бородавка, Микола Ткаченко і Максим Єстигнеєв.  
 
Нагадаємо, за вимогами тренерської конвенції УЕФА рівень «С» диплому національних федерацій є базовим для бажаючих отримати «В», «А», «PRO» дипломи УЕФА та визнається країнами – членами УЕФА та ФІФА. Випускники програми навчання тренерів у Запорізькій обласній федерації футболу («С-диплом ФФУ») успішно працюють в багатьох країнах світу – США, РФ, КНР, країнах ЄС, ОАЕ, Північної Африки та ін.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Дискваліфікації

3 тур пропускають:

Немазанний Сергій (Агро Ком 1990), Вічний Ян (Мотор)

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 121 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн