Спортивне свято 2015 розпочато

фото 014Спортивне свято розпочато

 

Комунальний заклад  «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради спільно з управлінням молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації та обласною асоціацією футзала новорічні  та різдвяні свята доповнили спортивним святом для дітей під гаслом «Граємо за Україну разом!». 3 січня у спортивному комплексі «Таврія» м.Василівка традиційно стартували змагання серед юнаків з футзалу. В 2015 році  у трьох вікових групах підтвердило участь 66 дитячих команд, це понад 800 учасників. Попередні змагання вже пройшли у містах Василівка, Енергодар, Пологи,  с.Новомиколаївка. Чекають юних футзалістів спортивні споруди міст Мелітополя, Токмака, Гуляйполе, с.Чернігівка.

До фіналу серед юнаків 2000-2001рр.н.  вже потрапили команди «Таврія» Василівка, ДЮСШ Чернігівка, «Темп» Енергодар, «Аскон» Якимівка. Серед юнаків 2002-2003рр.н. чекають своїх суперників у фіналі команди «Отаман» Гуляйполе та ДЮСШ Оріхів.

За три місяця змагань буду зіграно понад 200 матчів для визначення переможців та призерів в кожній віковій групі.

Висловлюємо подяку керівникам спортивних організацій за безкоштовне надання спортивних споруд для проведення змагань серед дітей.

Директор ОЦ ФЗН «Спорт для всіх»              Олег Рибченко

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 175 гостей онлайн

Результати матчів


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн