Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

СТВОРЕНО РАЙОННУ ФЕДЕРАЦІЮ ФУТБОЛУ!

a1Цієї суботи на центральному стадіоні міста відбулися змагання відкритого кубку Оріхівського району з футболу.

 

Турнір був присвячений травневим святам та створенню «Оріхівської районної федерації футболу».

Учасниками змагань стали 7 команд: дві -- з  Оріхова, спортсмени з Комишувахи, Новоданилівки, Мирного , Малої Токмачки та Преображенки.

Перше місце вибороли футболісти Преображенки, на другому місці-- команда Оріхова, третє -- Малої Токмачки.  

Переможці отримали грошовий приз у розмірі три  тисячі гривень, за друге місце --дві  тисячі гривень, за третє --  тисячу гривень.  Грошову допомогу для нагородження футболістів надав представник ВО «Батьківщина» Артем Залунін, також він придбав спортивний інвентар для проведення турніру. Артем Залунін  постійно допомагає школам та дошкільним закладам нашого району.  

33

34

Також матч відвідало керівництво Запорізької обласної федерації футболу перший заступник голови Віталій Ніколаєнко та виконавчий директор Олексій Штаудингер .

DSC09186

Організатором спортивного заходу став депутат міської ради Роман Вискребенцев,  він також є засновником «Оріхівської районної федерації футболу».

Роман Вискребенцев розповідає:

--Давно мріяв організувати турнір на честь травневих свят і створити футбольну федерацію. Адже футбол — найбільш популярний і улюблений вид спорту дітей, підлітків і дорослих. Реалізовуючи цю ідею, маю на меті сприяти розвитку спорту в районі, а ще – формувати у підростаючого покоління активну життєву позицію, розширення світогляду, утверджувати здоровий спосіб життя.

DSC09221

Ми й надалі будемо влаштовувати подібні турніри для дорослих і для дітей.  Перший турнір  пройшов дуже вдало завдяки спонсору Артему Залуніну, небайдужому до проблем Оріхівської молоді.  Хоча Артем Залунін і не є місцевим жителем, він  відразу відгукнувся на наше прохання про допомогу. 

Хочу подякувати усім, хто був з нами, хто вболівав під час гри, тим, хто сприяв і має бажання допомагати  в майбутньому у нашій спільній справі. Також велика подяка Любові Яровій, яка була ведучою спортивного заходу, , за об’єктивне і якісне суддівство Валерію Бондаренко, звукорежисерові матчу Сергію Герасименко, Оріхівським футболістам які допомагали в підготовці стадіону та всім глядачам на трибунах.

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 63 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн