Свято футболу у Великій Білозерці!

фото 03.09.17 158На центральному спортивному майданчику Великобілозерського НВК №1 відбувся ХІ обласний турнір з футболу серед юнацків 2003/04 р.н., присвячений 55-річниці відкриття школи.

Турнір пройшов під гаслом «Здорові діти - здорова нація!», а організаторами змагань виступили Велико-Білозерський сільський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки КЗ «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради і Федерації футболу Запорізької області. Головною метою проведення змагань є популяризація футболу серед різних верств населення, залучення юних футболістів до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності юних футболістів, активізація юнацького спорту та виявлення найсильніших команд та футболістів.

фото 03.09.17 178У змаганнях взяли участь 10 команд: «Олімп НВК-І», «Олімп НВК-ІІ», ДЮСШ с. Велика Білозерка, Калинівська ЗОШ с. Калинівка Веселівського району, «Руслан» с. Менчикури Веселівського району, ФК «Ізвєстія» с.Широке Веселівського району, ФК «Енергія» м. Енергодар, ДЮФК «Веселе» смт Веселе, «ЦТКС» м. Енергодар та ФК «Дніпро» с. Благовіщенка Камянко-Дніпровського району.
Згідно з Положенням про проведення змагань, команди були розподілені на дві підгрупи по 5 команд. Ігри в підгрупах проходили в одне коло, кожний з кожним.

фото 03.09.17 162На спортивному майданчику була дружня атмосфера та чудовий настрій футболістів. Але самі ігри проходили у дуже напруженій і цікавій боротьбі. Були як перемоги, так і прикрі поразки. Але переможених у цих змаганнях не було. Усі учасники змагань приклали максимум зусиль заради перемоги.

фото 03.09.17 180Переможці груп зустрілись у фіналі. Калинівська ЗОШ з мінімальним рахунком 2:1 перемогла ФК «Руслан» Менчикури і отримала золоті медалі і кубок. Футболісти ФК «Руслан» стали володарями срібних нагород. Бронзові нагороди отримала команда «Ізвєстія» с. Широке, перемігши у грі за ІІІ місце команду ФК «Енергія» м. Енергодар з рахунком 3:0. Кращим воротарем турніру визнано Артема Пугача з команди Калинівської ЗОШ, а нападаючим Едуарда Кубаткіна з команди ФК «Ізвєстія».

фото 03.09.17 175Кращий гравець з команди ФК «Руслан» Менчикури Гліб Толок отримав в подарунок м'яч від Запорізької обласної федерації футболу (голова Віктор Межейко). Приз вручив головний спеціаліст КЗ «ЗОЦ ФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Володимир Біляєв.
Велика подяка директору Великобілозерського сільського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Бєлану І.Ю., кафедрі вчителів фізичної культури Великобілозерського НВК №1 та в.о. директора Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 Мисюрі О.А. за організацію змагань та чудову підготовку спортивного майданчика.
Комунальний заклад «Запорізький обласний центр ФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради (Директор Олег Рибченко) також висловлює велику подяку усім дітям та тренерам команд за участь у змаганнях, організаціям, установам і партнерам за співпрацю у підготовці та проведенні чудового спортивного свята. Також висловлює надію та побажання на подальшу плідну співпрацю у розвитку юнацького спорту.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 49 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн