Є тепер майданчик і в Якимівці! (+фото, відео)

DSC 0807 1За активної допомоги Запорізької обласної федерації футболу побудовано ще один майданчик зі штучним покриттям.

У смт. Якимівка відбулося урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям, приурочене до 50-річчя стадіону «Колос» та визволення районного центру від фашистсько-німецьких загарбників.

DSC 0819 22

В урочистому заході, за великої кількості місцевих мешканців, взяли участь народний депутат України Сергій Валентиров, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, перший віце-президент Запорізької обласної федерації футболу Віталій Ніколаєнко, голова Якімівської районної федерації футболу Анатолій Дєдушев.

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова привітала громаду з приємною подією та від імені обласної влади та Запорізької обласної федерації футболу подарувала 20 футбольних м'ячів.

- Приємно сьогодні разом з вами святкувати одразу кілька значних подій. Дякую голові Якимівської райдержадміністрації Олександру Правосуду за те, що сьогодні в Якимівці створені всі умови для розвитку спорту, для того, щоб молодь залишалася в громаді і була здорова. Адже спорт виховує силу волі, характер, витривалість, мужність, жагу до перемог. Упевнена, що сьогодні наші хлопці приведуть нас не тільки до спортивних перемог, але й зможуть повторити подвиг ветеранів та обов'язково отримають перемогу в АТО, - зазначила Наталія Федорівна.

DSC 0840 2

В свою чергу перший заступник голови ЗОФФ Віталій Ніколаєнко висловив впевненість, що з появою нового штучного майданчика юні футболісти Якимівки вже найближчим часом значно додачуть у майстерності і складуть гідну конкуренцію командам з інших районів і міст нашої області у змагання з футболу та футзалу.

DSC 0919 4

- Запорізька обласна федерація футболу, як повноважний представник в регіоні Федерації футболу України, робить усе можливе, аби таких майданчиків в районах області було якомога більше. - прокоментував подію Віталій Петрович. І не тільки майданчиків, а й м'ячів, форми, передусім для юних футболістів. Та без допомоги громадськості, влади на місцях зробити цю потрібну і велику роботу неможливо. Сьогодні ми бачимо чудовий результат спільної роботи обласної і місцевої влади, обласної і районної федерації футболу. Іншим районам потрібно брати приклад!

DSC 0858 5

Право забити перший м'яч було надано людині, яка 50 років тому була причетна до будівництва стадіону.

DSC 0906-1 3

Після урочистостей на оновленому стадіоні розпочалися змагання, переможець яких отримав пам'ятний подарунок від народного депутата України Сергія Валентирова − м'яч з автографом відомого футболіста Андрія Шевченка. 

за матеріалами ЗМІ і власної інформації
фото Р.Бачурін, відео - Р.Шклярук (газета "Слово трудівника")

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

btn

Caesar logo 2 

rabona

Сейчас 46 гостей онлайн

Премьер Лига 2020

# Команда Игры Очки
1 Ольвия 5 15
2 Таврия-Скиф 6 13
3 Мотор 4 12
4 Бердянск 6 9
5 Портовик 6 7
6 Мел. черешня 6 7
7 ФК "Запоріжжя 6 7
8 Дизелист 6 6
9 НовАвтотранс 5 3
10 Агро Ком 1990 6 1

Результаты, Премьер Лига

Поздравляем!!!

UKRAINE Дмитрий 'Валерьевич' Калашник
... celebrates 27 years
in 2 days on 16. Июль 2020
(* 16.07.1993)

Футбольные новости

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн