У перший день літа для пологівських дітей влаштували спортивне свято на стадіоні Пологи-5.

emH5Lya45Y0За ініціативи Пологівської міської ради, Запорізької обласної та міської федерацій футболу були проведені змагання з футболу, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

 

Участь у змаганнях взяли діти від першого класу до старшокласників.

На стадіоні зустрілися команди дівчат «Стелсі» із села Інженерне, футболісти із СРШ №2 та Пологівського НВК (тренери: Віталій Тоцький, Володимир Вітков, Олександр Ківа). Вони показали чудову гру, в результаті перемогла дружба. Зазначимо, що в молодшій команді хлопчиків у футбол грала маленька Влада, яка навіть пенальті забивала не гірше за хлопців.

IMG 0680

Привітали дітей та підвели підсумки змагань міський голова Юрій Коноваленко, його заступник Сергій Колісник та голова Федерації футболу Микола Барабаш.

IMG 0724

Наприкінці змагань, які тривали майже три години, для юних спортсменів був організований солодкий стіл. Сюрпризу діти невимовно зраділи, і з такою самою енергією, як бігали по полю, смакували цукерками, тістечками та солодкими напоями.

Солодкий стіл організував директор ТОВ «Стелсі» Сергій Крачковський та заступник голови Федерації футболу Ігор Межевич. Допомогли підготувати змагання ветерани футболу: Юрій Мартиніс та Володимир Лазунько, вони підготували стадіон.

IMG 0740

Микола Барабаш, який протягом змагань був разом із дітьми та спілкувався з батьками, розповів, що такі святкові заходи на стадіоні будуть проводитися часто. Він закликав батьків приводити дітей на стадіон і залучати їх до спорту.

- Наша задача – відродити спорт у Пологах і забрати дітей від комп’ютерів, щоб вони проводили свій час активно і з користю для здоров’я, - зазначив Микола Олександрович. – Я задоволений і тим, що у Пологах є прекрасна дівоча команда, яка достойно представляє наш район в області і далеко за її межами.

Батьки юних спортсменів розповіли, що покладають великі надії на футбольного тренера.

- Мій син обожнює грати в футбол і на стадіон щовечора біжить із задоволенням, особливо, коли тут проходять якісь змагання. Микола Олександрович розповів, що скоро визначиться з днями, коли з дітьми займатимуться тренери, будемо раді, - розповіла Тетяна Манушина, мама другокласника Роми.

Відтак, дитяче свято пройшло чудово. Задоволені і батьки, і тренери, і керівництво міста, і звичайно ж самі футболісти.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Дискваліфікації

3 тур пропускають:

Немазанний Сергій (Агро Ком 1990), Вічний Ян (Мотор)

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 124 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн