У Василівці перемогли господарі!

IMG 7529Відбулися чергові змагання під егідою ВДФСТ "Колос".

В Василівці на стадіоні ФОК «Таврія» проходили змагання XXVІ відкритої обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з футболу у форматі 8х8 серед юнаків 2005/06 р.н..

IMG 7525У змаганнях, які проводить Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос», цього разу прийняли участь команди з десяти районів області: Василівського, Якимівського, Чернігівського, Пологівського, Приморського, Більмацького, Розівського, Великобілозерського, Михайлівського та Мелітопольського.
Матчі в трьох групах проходили за коловою системою. В підсумку запеклих поєдинків переможцями своїх груп стали команди з Пологівського, Мелітопольського та Василівського районів. У фінальній стадії вони й визначали найсильнішого в поєдинках між собою.

IMG 7549

IMG 7545

IMG 7547

Золоті нагороди дістались господарям майданчику, а саме спортсменам Василівського району (тренер Андрій Мицик). Мелітопольці стали другими (тренери Олександр Перебийніс та Володимир Федорець), третю сходинку посіла команда Пологівського району (тренери Віктор Кулініч та Денис Удод).
Переможця та призерів змагань голова Запорізького «Колоса» Анатолій Земляков нагородив медалями та грамотами обласного товариства "Колос".