Україна чекає фіналу Ліги Чемпіонів 2017/2018!

18698107 1354661871286124 226387340062786083 nІгор Райнін і Андрій Павелко провели нараду «Рік до фіналу Ліги Чемпіонів 2017/2018»

В Адміністрації Президента України відбулась нарада Оргкомітету з підготовки та проведення фінального поєдинку Ліги Чемпіонів УЄФА 2017/2018. У засіданні під головуванням керівника АП Ігора Райніна, який також є головою Оргкомітету матчу, та заступника голови Оргкомітету Андрія Павелка взяли участь очільники МВС, СБУ, Міністерства фінансів, Міністерства молоді та спорту, МЗС, КМДА, Державної прикордонної служби, Держкомтелерадіо, Міністерства культури, МОЗ та Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Під час наради учасники Оргкомітету проінформували колег про виконання робіт, пов'язаних з підготовкою до фіналу Ліги Чемпіонів, за які відповідають їх відомства. Особливу увагу на засіданні було приділено питанням безпеки проведення матчу, розміщенню вболівальників у готелях та транспорту.

Члени Оргкомітету підсумували вже виконані завдання та окреслили перелік заходів, які потрібно здійснити найближчим часом. Також учасники засідання узгодили графік наступних зустрічей та порядок взаємодії різних органів влади, залучених до підготовки фіналу Ліги Чемпіонів 2017/2018.

«Я особисто і команда ФФУ підтримуємо постійний зв'язок з усіма учасниками цього проекту – УЄФА, НСК «Олімпійський», представниками влади та керівництвом Києва. Ми взаємодіємо у питаннях інфраструктури, розміщення, транспорту та безпеки. Вдячний голові Адміністрації Президента, КМДА та іншим учасникам Оргкомітету за оперативну реакцію щодо всіх зауважень та пропозицій УЄФА», - зазначив після закінчення наради Андрій Павелко.

Офіційний сайт ФФУ

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 185 гостей онлайн

Результати матчів


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн