Успіхи футболістів Вершини! (+фото)

Foto 68007Тривають змагання в Більмацькому (Куйбишевському) районі.

На центральному стадіоні «Метеор» відбулися фінальні матчі розіграшу кубка району з футболу 2017 року. Фінальну пару серед юніорів склали «Вершина» та «Зірка». Серед дорослих у фінал цього року вийшли «Дружба» та «Вершина». Арбітраж матчів проводила бригада суддів у складі Павла Тонєва, Олександра Лєщенка та Ігоря Гвоздьова.
Першими на футбольне поле вийшли юнацькі команди «Вершина» (тренер Анатолій Ротко) та «Зірка» (тренер Георгій Залозний). В першому таймі ігровою та територіальною перевагою володіли вершинці, тоді як білоцерківці переважно контратакували. Рахунок в матчі всередині тайму відкрили вершинці, проте невдовзі опоненти поновили рівновагу. На початку другого тайму «Вершина» виходить вперед (2:1) після вдало реалізованого пенальті. «Зірка» прагнула відігратися, проте наприкінці матчу пропустила ще двічі. В підсумку – з рахунком 4:1 перемогла «Вершина». На церемонії нагородження команда «Зірка» була відзначена як учасниця фіналу, а команда «Вершина» була нагороджена перехідним кубком.
Потім розпочався фінальний матч серед команд дорослих між «Дружбою» (Благовіщенка) та «Вершиною». Вже на першій хвилині рахунок в матчі був відкритий – Віталій Студєльніков скористався невдалими діями захисників «Дружби». Згодом благовіщенці заволоділи ініціативою та почали тиснути на захист суперника. Вони мали територіальну перевагу, створили декілька моментів, проте рахунок в першому таймі не змінився. На початку другого тайму вершинці порушили правила в своєму штрафному майданчику. Як наслідок – Іван Азаренко реалізував пенальті (рахунок став нічийним – 1:1). В середині другого тайму стався неприємний епізод в грі, після якого головний суддя матчу вилучив по два гравця з кожної команди. Гра продовжилася в форматі 9 на 9, що не могло не позначитися на ній. Основний час переможця не виявив. В додатковий час долю протистояння вирішив гол вершинця Олександра Самойленка після розіграшу кутового. В час, що залишався благовіщенці намагалися врятувати гру, проте вершинці на чолі зі своїм воротарем (на думку багатьох кращим гравцем матчу) стримали фінальний наступ суперника. Отож результат фіналу – 2:1 на користь вершинців. Після фінального свистка відбулася церемонія нагородження, яку проводив голова районної федерації футболу Ігор Гвоздьов. На ній команда «Дружба» була відзначена як учасниця фіналу, а команда «Вершина» була нагороджена перехідним кубком.

Олексій БОРОВИК,секретар районної федерації футболу.