Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

В Більмаку нагородили лауреатів!

DSC04912За традицією футболісти Більмацького (Куйбишевського) району підбили підсумки футбольного сезону.
Капітанів, представників, спонсорів команд  юнаків та дорослих привітала заступник директора дитячо-юнацькоїспортивноїшколи Л.І.Казанцева, яка наголосила, що це дуже добре, коли в нашому футбольному товариствіз’являються нові команди, нові фаворитизмагань, а команди, які вже мають свою історію - тримають спортивний азарт і стабільність. 
 
Директор дитячо-юнацькоїспортивноїшколи та голова районної федераціі футболу І.В.Гвоздьов зазначив, що в цей нелегкий час, коли можливо й не до футболу, і коман-ди,можливо,вимушені припиняти свою діяльність, то в Більмацькому районі істинні шанувальники футболу тримають його на достойному рівні. Він подякував спонсорам футболу за підтримку, а спортсменам за наполегливість, ентузіазм та любов до футболу. 
 
До слова запросили Вершинського сільського голову О.М.Марюху, який не байдужий дофутболу, є меценатом місцевоїкоманди «Вершина».  Олександр Миколайович подякував командам за те, що вони  докладають усіх зусиль,щоб досягнути успіху, спонсорам команд , які, незважаючи на нелегкий час, не залишають без уваги футбол, членам федерації футболу, які роблять усе від них залежне, щоб такий вид спорту, як футбол, в районі розвивався та побажав усім міцного здоров’я, успіхів і щоб наш куйбишевський край був футбольним!
 
Цікаво, що у Вершині, що за 20 кілометрів від райцентру, для любителів футболу вже стало традицією відзначати Міжнародний день футболу. Щороку в сільському будинку культури збираються гравці дорослої та юнацької команд футбольного клубу «Вершина» ,завзяті вболіва-льники, численні гості, щоб разом, в урочистій обстановці, відзначити перемоги своїх улюблених команд. 
 
DSC04939
 
Цьогорічний футбольний сезон має своїх лідерів і кращих гравців. В різних номінаціях футболісти отримали відповідні нагороди – статуетки та грамоти. Кращим півзахисником  футбольного сезону став  Руслан Бардус з юнацькоїкоманди «Бізон». Віталій Проценко з юнацькоїкоманди «Вершина» – кращий захисник. Євген Слабишев з юнацькоїкоманди «Вершина» – кращий нападник. Максим Ребро з команди дорослих «Зірка» – кращий півзахисник та кращий бомбардир футбольного сезону. Дмитро Олексенко з команди дорослих «Бізон-Тех» – кращий нападник.Олександр Самойленко з команди дорослих «Вершина» – кращий захисник. Олександр Бузало з команди дорослих «Бізон-Тех» – кращий воротар. 
 
Кубки, грамоти та медалі кожному гравцеві вручили командам, які стали лідерамичемпіонату району з футболу. Третє місце серед юнацьких команд посіли футболісти «Бізону». На другому – команда «Зірка». А переможцями стали гравці «Вершини». І команда дорослих із Вершини у призерах. Вона посіла третємісце. На другому місці – футболісти «Зірки». Переможці – команда «Бізон-тех». Відзначили грамотою і районну газету «Рідний край»за висвітлення спортивних подій району.
 
DSC04943
 
Футболісти сфотографувалися на згадку та намітили нові плани. Навіть взимку вони не припиняють тренувань, бо розпочинаються змагання з міні-футболу.
Тетяна Черниш, фото автора.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 67 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн