Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

"Відкриті уроки футболу" повертаються! (+фото)

IMG 5326-800x533У Запоріжжі стартував соціальний проект «Відкриті уроки футболу» для дітей-переселенців і усіх бажаючих!

Вдалий досвід проведення дитячих фестивалей гри мільойнів минулого року у нашому регіону - нагадаємо свято дитячого футболу за підтримки Запорізької обласної федерації футболу приймали Бердянськ, Мелітополь та Запоріжжя - належним чином оцінили у Федераціїї футболу України і нового сезону, за підтримки Європейського Союзу, ми зному прийматимемо почесних гостей-учасників свята!

5ab8e714e314e DSC 1659

Проект залучає і створює між секторальні мережі серед громадських об'єднань, шкіл, батьків, органів місцевого самоврядування, поліції, психологів, які спільними зусиллями сприяють взаємодії та соціальній інтеграції між внутрішньо переміщеними дітьми і молоддю з Донбасу і Криму та їх однолітками з приймаючих громад за допомогою гри у футбол.

5ab8e7abac9fa DSC 1674

Офіційне відкриття та прес-конференція у конференц-залі готелю «Інтурист» відбулися за участю керівництва Запорізької обласної федерації футболу на чолі з Віктором Межейко і першим заступником голови ЗОФФ, заступником голови облдержадміністрації Едуардом Гугніним.

В своїй промові Віктор Межейко подякував Керівництву ФФУ за довіру другий рік поспіль допомагати втілювати в життя важливий соціальний проект. Цього року він й надалі буде крокувати Запорізьким краєм - після обласного центру на свято футболу чекають у Михайлівці та Пологах.

- Ми зробимо все можливе задля виконання роботи на високому рівні - організації і проведення Фестивалів футболу для дітлахів - зазначив Віктор Іванович.

5ab8e7b1901b9 DSC 1749

Як повідомив національний координатор проекту від Федерації футболу України, член Комісії УЄФА з масового футболу Євгеній Столітенко, для якісної організації проекту Федерація футболу України проводить семінари для вчителів-волонтерів. Упродовж п'яти днів у рамках семінару навчатимуться більше 500 представників з дев'яти регіонів України, а саме: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Київської та Одеської областей.

У 17 громадах заплановано провести такі активності: створення волонтерської мережі і навчання волонтерів у рамках зустрічей, воркшопів і семінарів; проведення масових п'ятиденних фестивалів футболу; надання школам, які беруть участь у проекті, спортивного інвентарю та обладнання, а волонтерам і дітям-учасникам – екіпірування; проведення в регіонах масово-спортивних заходів; упровадження освітнього підходу «спорт + школа + поліція» у шкільні заходи для дітей та батьків.

IMG 5326-800x533

- Свого часу Запорізький край був столицею ігрових видів спорту в незалежній Україні. Через певні економічні обставини ця слава згасла, і в цьому році вона починає відроджуватись знову. Міська та обласна влада приділяє увагу розвитку спорту в цілому, зосереджуючись на розвитку спортивної інфраструктури. Співпраця з Федерацією футболу України є для нас пріоритетною на сьогодні. Думаю, що такий соціальний проект допоможе стати суспільству більш толерантним, і сподіваюсь, що такі відкриті уроки допоможуть соціалізуватися ще більшій кількості дітей-переселенців. Бажаю всім плідної роботи, нехай цей захід принесе користь, ефективність у вашу подальшу роботу, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

за матеріалами ЗМІ

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 189 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 12 23
4 Бердянск 10 17
5 Портовик 11 13
6 Агро Ком 1990 12 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 12 9
10 НовАвтотранс 12 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн