"Відкриті уроки футболу" повертаються! (+фото)

IMG 5326-800x533У Запоріжжі стартував соціальний проект «Відкриті уроки футболу» для дітей-переселенців і усіх бажаючих!

Вдалий досвід проведення дитячих фестивалей гри мільойнів минулого року у нашому регіону - нагадаємо свято дитячого футболу за підтримки Запорізької обласної федерації футболу приймали Бердянськ, Мелітополь та Запоріжжя - належним чином оцінили у Федераціїї футболу України і нового сезону, за підтримки Європейського Союзу, ми зному прийматимемо почесних гостей-учасників свята!

5ab8e714e314e DSC 1659

Проект залучає і створює між секторальні мережі серед громадських об'єднань, шкіл, батьків, органів місцевого самоврядування, поліції, психологів, які спільними зусиллями сприяють взаємодії та соціальній інтеграції між внутрішньо переміщеними дітьми і молоддю з Донбасу і Криму та їх однолітками з приймаючих громад за допомогою гри у футбол.

5ab8e7abac9fa DSC 1674

Офіційне відкриття та прес-конференція у конференц-залі готелю «Інтурист» відбулися за участю керівництва Запорізької обласної федерації футболу на чолі з Віктором Межейко і першим заступником голови ЗОФФ, заступником голови облдержадміністрації Едуардом Гугніним.

В своїй промові Віктор Межейко подякував Керівництву ФФУ за довіру другий рік поспіль допомагати втілювати в життя важливий соціальний проект. Цього року він й надалі буде крокувати Запорізьким краєм - після обласного центру на свято футболу чекають у Михайлівці та Пологах.

- Ми зробимо все можливе задля виконання роботи на високому рівні - організації і проведення Фестивалів футболу для дітлахів - зазначив Віктор Іванович.

5ab8e7b1901b9 DSC 1749

Як повідомив національний координатор проекту від Федерації футболу України, член Комісії УЄФА з масового футболу Євгеній Столітенко, для якісної організації проекту Федерація футболу України проводить семінари для вчителів-волонтерів. Упродовж п'яти днів у рамках семінару навчатимуться більше 500 представників з дев'яти регіонів України, а саме: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Київської та Одеської областей.

У 17 громадах заплановано провести такі активності: створення волонтерської мережі і навчання волонтерів у рамках зустрічей, воркшопів і семінарів; проведення масових п'ятиденних фестивалів футболу; надання школам, які беруть участь у проекті, спортивного інвентарю та обладнання, а волонтерам і дітям-учасникам – екіпірування; проведення в регіонах масово-спортивних заходів; упровадження освітнього підходу «спорт + школа + поліція» у шкільні заходи для дітей та батьків.

IMG 5326-800x533

- Свого часу Запорізький край був столицею ігрових видів спорту в незалежній Україні. Через певні економічні обставини ця слава згасла, і в цьому році вона починає відроджуватись знову. Міська та обласна влада приділяє увагу розвитку спорту в цілому, зосереджуючись на розвитку спортивної інфраструктури. Співпраця з Федерацією футболу України є для нас пріоритетною на сьогодні. Думаю, що такий соціальний проект допоможе стати суспільству більш толерантним, і сподіваюсь, що такі відкриті уроки допоможуть соціалізуватися ще більшій кількості дітей-переселенців. Бажаю всім плідної роботи, нехай цей захід принесе користь, ефективність у вашу подальшу роботу, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

за матеріалами ЗМІ

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 117 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн