В гостях у друзів!

Визит-1Керівництво ФФУ та тренери збірних відвідали Головний військовий госпіталь

У вівторок, 5 грудня, напередодні 26-ї річниці з дня заснування Збройних сил України представники Федерації футболу України, а також наставники молодіжної та юнацьких збірних завітали до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь».
Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та тренер U-21 Олександр Головко, наставник U-18 Сергій Попов, головний тренер U-17 Сергій Кузнєцов та наставник U-16 Володимир Єзерський відвідали воїнів-учасників АТО, які проходять психологічну реабілітацію у відділі психіатрії.

FFU 5874 460x307«Перш за все, хочу передати вітання від президента Федерації футболу України Андрія Павелка та головного тренера національної збірної Андрія Шевченка. У ці непрості часи ми вдячні вам за те, що в футбол можна грати і в Харкові, і в Запоріжжі. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, ми раді вас бачити на усіх матчах збірних команд», – відзначив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко. А лікарі клініки відзначили користь таких зустрічей для відновлення бійців.

8T2G1773 460x307«Я багато їзджу зоною АТО: нещодавно з Мироном Маркевичем були у Майорську, Бахмуті, Мар'їнці. Хочу подякувати за героїзм та мужність, завдяки вам країна живе і розвивається. Раніше, коли наше покоління грало в футбол, ми були для вас героями, тепер навпаки – ви наш приклад для наслідування», - сказав тренер юнацької збірної U-16 Володимир Єзерський.

Визит-1Вадим Костюченко та наставники команд подарували бійцям пам'ятні сувеніри – футболки символічного 12 гравця збірної України, м'ячі та вболівальницькі шарфи. Крім того, делегація ФФУ передала госпіталю фрукти та солодощі.

Офіційний сайт ФФУ

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Высшая лига 2018

Результаты

Первая Лига Результаты

Поздравляем!!!

UKRAINE Андрей 'Владимирович' Кандауров
... is becoming 31 years old
tomorrow on 24. Октябрь 2018
(* 24.10.1987)

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн