В лідерах Приморськ і Стем!
Результати чергових турів відкритої обласної першості з футболу у форматі "8х8" і "9х9".
8 травня в селі Менчікури Веселівського району відбувся п’ятий тур відкритої обласної першості з футболу у форматі «8х8»серед юнаків 2003-2004 рр.н. Результати матчів та поточна турнірну таблиця:
ФК «Руслан» (с.Менчікури) |
«Аскон» (сел.Якимівка |
5-0 |
«Спартак-2» (м.Мелітополь) |
«Енергія» (м.Енергодар) |
0-4 |
«Аскон» (сел.Якимівка |
«Спартак-1» (м.Мелітополь) |
5-3 |
ФК «Руслан» (с.Менчікури) |
«Енергія» (м.Енергодар) |
0-3 |
«Спартак-2» (м.Мелітополь) |
«Аскон» (сел.Якимівка |
0-3 |
«Спартак-1» (м.Мелітополь) |
«Енергія» (м.Енергодар) |
0-2 |
«Спартак-2» (м.Мелітополь) |
ФК «Руслан» (с.Менчікури) |
0-3 |
Місце |
Команди
|
Ігор |
Перемог |
Нічиїх |
Поразок |
Різниця м`ячів |
Очок |
1 |
«ДЮСШ» (м.Приморськ) |
8 |
8 |
0 |
0 |
35-0 |
24 |
2 |
«Енергія» (м.Енергодар) |
5 |
5 |
0 |
0 |
13-0 |
15 |
3
|
«Аскон» (сел.Якимівка) |
7 |
4 |
0 |
3 |
16-16 |
12 |
4
|
ФК «Руслан» (с.Менчікури) |
8 |
4 |
0 |
4 |
11-12 |
12 |
5
|
«Таврія» (м.Василівка) |
4 |
3 |
1 |
0 |
7-3 |
10 |
6 |
«ДЮСШ» (м.Пологи) |
4 |
3 |
0 |
1 |
14-3 |
9 |
7 |
«Спартак-1» (м.Мелітополь) |
8 |
3 |
0 |
5 |
14-19 |
9 |
8 |
ДЮСШ (сел.Приазовське) |
5 |
2 |
0 |
3 |
7-11 |
6 |
9 |
ДЮСШ «Дизеліст» (м.Токмак) |
6 |
1 |
2 |
3 |
7-15 |
5 |
10 |
«Надія» (сел.Чернігівка) |
4 |
1 |
0 |
3 |
6-11 |
3 |
11 |
«Колос» (м.Вільнянськ) |
5 |
1 |
0 |
4 |
5-9 |
3 |
12
|
«Спартак-2» (м.Мелітополь) |
10 |
0 |
1 |
9 |
2-38 |
1 |
7-8 травня в смт. Пришиб Михайлівського району та місті Токмак взяла відбулись матчі третього туру відкритої обласної першості з футболу у форматі «9х9», яку Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос» проводить спільно із Запорізькою обласною федерацією футболу.
«Стем» (сел.Приазовське) |
«Метеор» (с.Костянтинівка) |
6-0 |
||
«Райагропостач» (с.Пришиб) |
ДФК «Прогрес СІ» (с.Червоноармійське |
1-5 |
||
«Метеор» (с.Костянтинівка) |
«Азовець» (сел.Кирилівка) |
1-1 |
||
ДФК «Прогрес СІ» (с.Червоноармійське |
«Стем» (сел.Приазовське) |
0-7 |
||
«Райагропостач» (с.Пришиб) |
«Метеор» (с.Костянтинівка) |
2-1 |
||
«Азовець» (сел.Кирилівка) |
ДФК «Прогрес СІ» (с.Червоноармійське |
1-0 |
||
«Стем» (сел.Приазовське) |
«Райагропостач» (с.Пришиб) |
6-0 |
||
ДЮСШ «Дизеліст-2» (м.Токмак) |
ДЮСШ «Дизеліст-3» (м.Токмак) |
8-0 |
||
«Старт» (м.Дніпрорудне) |
ДЮСШ (м.Приморськ) |
1-7 |
||
ДЮСШ «Дизеліст-3» (м.Токмак) |
«ДЮСШ» (м.Пологи) |
0-3 |
||
ДЮСШ «Дизеліст-1» (м.Токмак |
«Старт» (м.Дніпрорудне |
4-0 |
||
ДЮСШ (м.Приморськ) |
ДЮСШ «Дизеліст-2» (м.Токмак) |
5-0 |
||
«ДЮСШ» (м.Пологи) |
«Старт» (м.Дніпрорудне) |
2-2 |
||
«Спартак-2005» (м.Мелітополь) |
ДЮСШ «Дизеліст-1» (м.Токмак |
2-5 |
||
«Спартак-2006» (м.Мелітополь) |
ДЮСШ (м.Приморськ) |
0-1 |
||
Спартак-2005» (м.Мелітополь) |
«ДЮСШ» (м.Пологи) |
2-1 |
||
ДЮСШ «Дизеліст-1» (м.Токмак |
«Спартак-2006» (м.Мелітополь) |
5-0 |
Місце |
Команди
|
І |
П |
Н |
П |
Р/М |
О |
1 |
«Стем» (сел.Приазовське) |
6 |
6 |
0 |
0 |
33-2 |
18 |
2
|
ДЮСШ «Дизеліст-1» (м.Токмак) |
6 |
6 |
0 |
0 |
24-4 |
18 |
3 |
ДЮСШ «Приморськ» (м.Приморськ) |
6 |
5 |
0 |
1 |
29-3 |
15 |
4 |
«Спартак-2006» (м.Мелітополь) |
7 |
5 |
0 |
2 |
16-10 |
15 |
5 |
ДФК «Прогрес СІ» (с.Червоноармійське, Якимівський р-н) |
9 |
3 |
3 |
3 |
17-21 |
12 |
6 |
«Старт» (м.Дніпрорудне) |
9 |
3 |
2 |
4 |
8-18 |
11 |
7 |
«Спартак-2005» (м.Мелітополь) |
7 |
3 |
1 |
3 |
22-20 |
10 |
8 |
ФК «Руслан» (с.Менчікури) |
6 |
2 |
2 |
2 |
11-12 |
8 |
9 |
ДЮСШ «Дизеліст-2» (м.Токмак) |
5 |
2 |
1 |
2 |
12-9 |
7 |
10
|
«Азовець» (сел.Кирилівка) |
8 |
2 |
1 |
5 |
9-19 |
7 |
11
|
«ДЮСШ» (м.Пологи) |
6 |
1 |
2 |
3 |
8-13 |
5 |
12 |
«Метеор» (с.Костянтинівка,Мелітопольський р-н) |
9 |
1 |
2 |
6 |
12-20 |
5 |
13 |
«Райагропостач» (с.Пришиб, Михайлівський р-н) |
6 |
1 |
0 |
5 |
4-27 |
3 |
14
|
ДЮСШ «Дизеліст-3» (м.Токмак) |
4 |
0 |
0 |
4 |
1-28 |
0 |