В Новомиколаївці пройшов міжобласний турнір 2015 з футболу

Команда переможець22 серпня в селищі Новомиколаївка Запорізької області на центральному стадіоні ім.О.В. Андрєєва, за сприянням Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос», обласної федерації футболу та обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,пройшов міжобласний футбольний турнір, який був присвячений 65-річчю з дня утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.

 

На святковому відкритті змагань голова Запорізької обласної організації «Колос»Анатолій Земляков за дорученням обласної федерації футболу нагородив почесними дипломами за розвиток футболу в сільській місцевості головного тренера і президента футбольного клубу «Таврія» (смт. Новомиколаївка) Анатолія Лютого

Грамота Лютому А Ф

та головного спонсора команди Миколу Павелка. Також він привітав всіх учасників та глядачів з ювілеєм товариства, відзначивши грамотами обласної організації активістів та ветеранів спортуНовомиколаївського району: Володимира Польського, Тамару Пушкарьову, Григорія Козакова, Ольгу Ланець. Організаційний комітет обласного «Колоса» з нагоди 65-річчя товариства виготовив інформаційні програмки до турніру, які цього дня одержав кожен учасник та присутній на стадіоні вболівальник.

У турнірі прийняло участь 5 команд, які представляли Запорізьку та Дніпропетровську області. На футбольному полі проходили запеклі та цікаві поєдинки.

Місцеві вболівальники палко підтримували своїх улюбленців, які були представлені двома командами: «Таврією» та «Дельтою». В очнійдуелі між собою сильнішими виявились футболісти «Таврії» (рахунок 2-0 на їх користь). В другому матчі «Таврія» розписала мирову з представником Дніпропетровської області – командою «Перемога»(смт.Покровка). Останні і в другому своєму поєдинку зіграли нульову нічию з «Дельтою», що дозволило їм поборитися за третє місце змагань. В іншій групі команда ТОВ «Агро-Континент» з міста Гуляйполе здобула перемогу над суперником з Пологівського району - командою ТОВ «Батьківщина» (с.Чапаєвка) з рахунком 2-1. За третє місце представник дніпропетровщини переміг пологівську команду та завойовув бронзові нагороди змагань. У фіналі турніру зійшлися місцева «Таврія» та гуляйпілськийТОВ «Агро-Континет». Основний час переможця не виявив – 1-1. А ось у серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулась гостям з Гуляйполя.

Команда переможець 1

На підведенні підсумків директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олег Рибченко нагородив переможця Кубком, а призерів грамотами та медалями.

 Кубок

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Высшая лига 2018

Результаты

Первая Лига Результаты

Поздравляем!!!

UKRAINE Дмитрий 'Евгеньевич' Заец
... is becoming 27 years old
tomorrow on 23. Июнь 2018
(* 23.06.1991)

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн