Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

В Запоріжжі відбулось Спортивне свято «Спорт для дітей. Діти - за мир!»

DSC 0811БО БФ «Карітас Запоріжжя» здійснює підтримку дитячої футбольної команди «Голкіпер» до складу якої увійшли як діти ВПО так і діти місцевих громадян. 


Для юних футболістів придбано спортивну форму, м'ячі, сітки для футбольних воріт. Організовані тренувальні заняття, проводяться спортивні змагання та спортивні свята. Спортивні заходи спрямовані на будівництво стійких відносин між гравцями спортивної команди, налагодження взаємодії з іншими дитячими спортивними командами, з метою розширення кордонів для спілкування дітей ВПО.
7 жовтня відбулося  Спортивне свято «Спорт для дітей. Діти - за мир!», за участю футбольної команди «Голкіпер» від «Карітас Запоріжжя» та  дитячими командами шкіл Олександрівського району м.Запоріжжя.
Спортивна діяльність дітей ВПО та дітей місцевих жителів спрямована на покращення взаємовідносин між двома громадами, зменшення негативних стереотипів по відношенню один до одного, усунення дискримінаційного ставлення до ВПО, згуртовування дітей та підлітків задля єдиної мети спортивних досягнень.

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 63 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн