Вадим Костюченко: «Фестивалі «Відкриті уроки футболу» - це підґрунтя для розвитку масового футболу в Україні»

IMG 6264Вже в понеділок, о 14.00 Запоріжжя першим відкриє новий сезон шкільного футболу!

Саме в цьому місті з 26 по 30 березня відбудуться семінари за соціальним проектом Федерації Футболу України «Відкриті уроки футболу», який здійснюється за підтримки Європейського Союзу.

Протягом п'яти днів пройде навчання для волонтерів проекту з 9 регіонів України: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської та Київської областей.

У цьому році у фестивалях братимуть участь близько 7000 дітей та більше 500 волонтерів. Учасникам проекту буде передано більше 2000 футбольних м'ячів, більше 500 підручників, а також більше 500 спортивних костюмів для викладачів. Кожна дитина отримає брендовану футболку, а школам-учасникам проекту буде передано різноманітний футбольний інвентар (конуси, фішки, манішки, сітки для м'ячів, обручі, канати).

Вже наступного понеділка, 26 березня о 14:00 (просп. Соборний, 135) в конференц-залі готелю «Інтурист» відбудеться офіційне відкриття та прес-конференція, присвячена цьогорічному старту проекту.

Планується, що учасниками прес-конференції стануть: Євгеній Столітенко, національний координатор проекту від Федерації футболу України, член Комісії УЄФА з масового футболу; Віктор Межейко, голова Запорізької обласної федерації футболу; Едуард Гугнін, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, перший заступник голови Запорізької обласної федерації футболу, Наталія Власова, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, а також головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб.

Як зазначив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, розвиток масового футболу є одним з пріоритетів національної асоціації в межах «Стратегії-2030»: «Фестивалі «Відкриті уроки футболу» - це підґрунтя для розвитку масового футболу в Україні».

Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення події. Акредитація за редакційними посвідченнями.

Офіційний сайт ФФУ

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Дискваліфікації

3 тур пропускають:

Немазанний Сергій (Агро Ком 1990), Вічний Ян (Мотор)

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 108 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн