Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Вадим Костюченко: «Фестивалі «Відкриті уроки футболу» - це підґрунтя для розвитку масового футболу в Україні»

IMG 6264Вже в понеділок, о 14.00 Запоріжжя першим відкриє новий сезон шкільного футболу!

Саме в цьому місті з 26 по 30 березня відбудуться семінари за соціальним проектом Федерації Футболу України «Відкриті уроки футболу», який здійснюється за підтримки Європейського Союзу.

Протягом п'яти днів пройде навчання для волонтерів проекту з 9 регіонів України: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської та Київської областей.

У цьому році у фестивалях братимуть участь близько 7000 дітей та більше 500 волонтерів. Учасникам проекту буде передано більше 2000 футбольних м'ячів, більше 500 підручників, а також більше 500 спортивних костюмів для викладачів. Кожна дитина отримає брендовану футболку, а школам-учасникам проекту буде передано різноманітний футбольний інвентар (конуси, фішки, манішки, сітки для м'ячів, обручі, канати).

Вже наступного понеділка, 26 березня о 14:00 (просп. Соборний, 135) в конференц-залі готелю «Інтурист» відбудеться офіційне відкриття та прес-конференція, присвячена цьогорічному старту проекту.

Планується, що учасниками прес-конференції стануть: Євгеній Столітенко, національний координатор проекту від Федерації футболу України, член Комісії УЄФА з масового футболу; Віктор Межейко, голова Запорізької обласної федерації футболу; Едуард Гугнін, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, перший заступник голови Запорізької обласної федерації футболу, Наталія Власова, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, а також головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб.

Як зазначив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, розвиток масового футболу є одним з пріоритетів національної асоціації в межах «Стратегії-2030»: «Фестивалі «Відкриті уроки футболу» - це підґрунтя для розвитку масового футболу в Україні».

Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення події. Акредитація за редакційними посвідченнями.

Офіційний сайт ФФУ

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 168 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 13 26
4 Бердянск 11 20
5 Портовик 12 16
6 Агро Ком 1990 13 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 13 9
10 НовАвтотранс 13 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн