Василівці підбили підсумки і намітили плани

Vas zast 0018Федерація футболу Василівського району провела щорічну звітну Конференцію. Активну часть у роботі взяли делегати з міст і сіл району, а також перший заступник голови Запорізької обласної федерації футболу Віталій Ніколаєнко.
 
Як зазначив у доповіді голова Василівської районної федерації футболу Сергій Джуган, у своїй роботі ВРФФ орієнтується на досвід і допомогу Запорізької обласної федерації футболу, є потрібне взаєморозуміння, спільні плани на майбутнє. 
Dzugan dok 0011Підводячи підсумок роботи за минулий рік, Сергій Васильович зазначив, що спільно з партнерами і меценатами, було проведено:
- Чемпіонат та розіграш Кубку Василівського району з футболу сезону 2016 року. В чемпіонаті взяли участь 11 команд, в т.ч. дві команди Михайлівського району («Стандарт» та «Таврія-Скіф»). За Кубок змагалися 11 команд. Чемпіоном та володарем кубку стала команда «Таврія-Скіф» (Роздол);
- розіграш Кубку Незалежності з футболу 8х8. В змаганнях взяли участь шість команд з райцентру. Переможцем стала команда «Славутич»
Із року в рік набувають популярності зимові турніри по міні-футболу. В звітному році було проведено три турніри:
- Суперкубок Василівського району, який розігрувався між переможцем Чемпіонату і володарем Кубка району: «Таврія-Скіф» (Роздол) і володар Кубку «Гірник» (Дніпрорудне) - 6:0 на користь «Таврії-Скіф»;
- Чемпіонат Василівського району з міні-футболу сезону: взяли участь 26 команд, які були розділені на дві ліги: Прем'єр - ліга - 8 команд та Вища Ліга 18 команд. В змаганнях взяли участь Василівського, Михайлівського районів,  м. Оріхів та смт Веселе.
- Кубок Василівського району:  взяли участь 24 команди. Володарем кубку стала команда «Таврія-Скіф».
- Єдина команда з Василівки «Таврія Ін-Тайм» була учасником першої ліги Чемпіонату Запорізької області з футзалу, який проводився з жовтня минулого року. За підсумками Чемпіонату команда посіла 6 місце. 
В районі проводиться чимало турнірів з футболу, футболу 8х8 та міні-футболу за участю ветеранів, і, не лише районного рівня, а й обласного. Постійно ветеранські команди приймають участь у обласних змаганнях, які проводяться на територіях інших районів. 
Vas stad 0019
Вдалим був 2016 рік для учнів ДЮСШ «Таврія» і Василівського району. Хлопці ставали призерами на обласних та Всеукраїнських змаганнях: команди брали участь у 10 обласних турнірах і чемпіонатах, була проведена дитяча ліга Василівського району з футболу 11х11. На Всеукраїнській арені брали участь у змаганнях дві команди. Грали василівці й у численних турнірах. 
Приємно відзначити, що всі змагання висвітлюються на офіційному сайті Василівської районної федерації футболу. 
Делегати затвердили звіт голови ВРФФ, ревізійної комісії, прийняли рішення стосовно кадрових змін у Комітетах, розміру  членських внесків, узгоджено план проведення змагань на 2017 рік.
Oshurkov 0015За пропозицією Голови ВРФФ  першим заступником обрано Сергія Калимана, до речі, й члена Виконкома ЗОФФ, заступниками голови обрано Олега Ошуркова і Андрія Мицика.   
Nikola 0013
 
Перший заступник голови, віце-президент ЗОФФ Віталій Ніколаєнко відзначив плідну роботу активу Василівської районної федерації футболу, вніс кілька цікавих пропозицій, виходячи з досвіду роботи ЗОФФ і ЗОАМФ, передав тренерам і командам вітання від Голови ЗОФФ Віктора Межейка, подарувавши сучасні навчальні посібники, м’ячі і календарі. Футбольний Василівський район, без сумніву, задаватиме тон у роботі й у цьому календарному році – зазначив Віталій Петрович.  
 
 
 
Vas fin 0017 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 132 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн