Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Василівці підбили підсумки і намітили плани

Vas zast 0018Федерація футболу Василівського району провела щорічну звітну Конференцію. Активну часть у роботі взяли делегати з міст і сіл району, а також перший заступник голови Запорізької обласної федерації футболу Віталій Ніколаєнко.
 
Як зазначив у доповіді голова Василівської районної федерації футболу Сергій Джуган, у своїй роботі ВРФФ орієнтується на досвід і допомогу Запорізької обласної федерації футболу, є потрібне взаєморозуміння, спільні плани на майбутнє. 
Dzugan dok 0011Підводячи підсумок роботи за минулий рік, Сергій Васильович зазначив, що спільно з партнерами і меценатами, було проведено:
- Чемпіонат та розіграш Кубку Василівського району з футболу сезону 2016 року. В чемпіонаті взяли участь 11 команд, в т.ч. дві команди Михайлівського району («Стандарт» та «Таврія-Скіф»). За Кубок змагалися 11 команд. Чемпіоном та володарем кубку стала команда «Таврія-Скіф» (Роздол);
- розіграш Кубку Незалежності з футболу 8х8. В змаганнях взяли участь шість команд з райцентру. Переможцем стала команда «Славутич»
Із року в рік набувають популярності зимові турніри по міні-футболу. В звітному році було проведено три турніри:
- Суперкубок Василівського району, який розігрувався між переможцем Чемпіонату і володарем Кубка району: «Таврія-Скіф» (Роздол) і володар Кубку «Гірник» (Дніпрорудне) - 6:0 на користь «Таврії-Скіф»;
- Чемпіонат Василівського району з міні-футболу сезону: взяли участь 26 команд, які були розділені на дві ліги: Прем'єр - ліга - 8 команд та Вища Ліга 18 команд. В змаганнях взяли участь Василівського, Михайлівського районів,  м. Оріхів та смт Веселе.
- Кубок Василівського району:  взяли участь 24 команди. Володарем кубку стала команда «Таврія-Скіф».
- Єдина команда з Василівки «Таврія Ін-Тайм» була учасником першої ліги Чемпіонату Запорізької області з футзалу, який проводився з жовтня минулого року. За підсумками Чемпіонату команда посіла 6 місце. 
В районі проводиться чимало турнірів з футболу, футболу 8х8 та міні-футболу за участю ветеранів, і, не лише районного рівня, а й обласного. Постійно ветеранські команди приймають участь у обласних змаганнях, які проводяться на територіях інших районів. 
Vas stad 0019
Вдалим був 2016 рік для учнів ДЮСШ «Таврія» і Василівського району. Хлопці ставали призерами на обласних та Всеукраїнських змаганнях: команди брали участь у 10 обласних турнірах і чемпіонатах, була проведена дитяча ліга Василівського району з футболу 11х11. На Всеукраїнській арені брали участь у змаганнях дві команди. Грали василівці й у численних турнірах. 
Приємно відзначити, що всі змагання висвітлюються на офіційному сайті Василівської районної федерації футболу. 
Делегати затвердили звіт голови ВРФФ, ревізійної комісії, прийняли рішення стосовно кадрових змін у Комітетах, розміру  членських внесків, узгоджено план проведення змагань на 2017 рік.
Oshurkov 0015За пропозицією Голови ВРФФ  першим заступником обрано Сергія Калимана, до речі, й члена Виконкома ЗОФФ, заступниками голови обрано Олега Ошуркова і Андрія Мицика.   
Nikola 0013
 
Перший заступник голови, віце-президент ЗОФФ Віталій Ніколаєнко відзначив плідну роботу активу Василівської районної федерації футболу, вніс кілька цікавих пропозицій, виходячи з досвіду роботи ЗОФФ і ЗОАМФ, передав тренерам і командам вітання від Голови ЗОФФ Віктора Межейка, подарувавши сучасні навчальні посібники, м’ячі і календарі. Футбольний Василівський район, без сумніву, задаватиме тон у роботі й у цьому календарному році – зазначив Віталій Петрович.  
 
 
 
Vas fin 0017 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 206 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 12 32
2 Мотор 11 31
3 Таврия-Скиф 13 26
4 Бердянск 11 20
5 Портовик 12 16
6 Агро Ком 1990 13 11
7 Дизелист 12 10
8 ФК "Запоріжжя 12 9
9 Мел. черешня 13 9
10 НовАвтотранс 13 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 13 тур: Надрічний Максим (Дизеліст), Висоцький Вадим (Мелітопольска Черешня)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн