Важливі рішення Виконкому

IMG 0005Минулої п’ятниці відбулося засідання Виконавчого комітету Запорізької обласної федерації футболу.
Приємно відзначити майже стовідсоткову явку членів Виконавчого органу головної громадської футбольної організації регіону, що свідчить про неабияку небайдужість авторитетних керівників і посадовців до питань розвитку аматорського футболу на Запорізькій землі. Працювали активно і ефективно, прийнявши цілу низку важливих рішень.
 
Футбольним полям і майданчикам – бути!
 
На початку вересня всі районні територіальні громади області, а також міста обласного підпорядкування отримали листи-пропозиції стосовно подання заявок на спільне з ФФУ будівництво штучних футбольних полів і майданчиків для міні-футболу. В підсумку зворотній зв'язок було отримано від Бердянська (майданчик 42 на 22 м і поле 60 на 40 метрів), міста Пологи (поля 100 на 70 метрів і 60 на 40), Бердянського району (два поля 60 на 40) - у Дмитрівку та Осипенко,  Пологівського району (поле 60 на 40 метрів) у село Інженерне, а також від Василівки (поле 105 на 73 метри) і Мелітополя, де з розмірами ще визначаються.  
Звісно, заявок небагато, але і не мало, враховуючи, що на будівництво потрібні чималі кошти. Час долучитися до процесу ще є, та його небагато. В членів Виконкому і футбольної громадськості є бажання аби в переліку з’явилося Запоріжжя, про що, як стало відомо, днями буде розмова з міським головою Володимиром Буряком. Є також інформація про наміри побудувати стандартне штучне поле в керівництва підприємства «Мотор Січ», яке вже робить для цього певні кроки. 
 
Конгрес відбудеться у лютому
 
Наприкінці третього зимового місяця збігають чотирирічні повноваження нинішнього керівництва ЗОФФ. Користуючись п.3 ст.13 Статуту, головою ЗОФФ Віктором Межейко запропоновано і Виконкомом прийнято рішення, скликати XIII звітно-виборчий Конгрес  18 лютого. 
 
Допомагаємо і будемо допомагати
 
Керуючись Статутом, Виконком прийняв рішення про надання матеріально-технічної допомоги на форму, м’ячі і проведення змагань з футболу за період з вересня по листопад. Зокрема, таку допомогу отримали Федерація футболу Мелітополя, обласна СДЮШОР «Металург» (Запоріжжя), Запорізька обласна асоціація міні-футболу (футзалу), футбольні осередки при за загальноосвітних навчально-виховних комплексах у Чернігівському, Мелітопольскому, Михайлівському районах, місті  Пологи, загалом на суму більш ніж 50 тисяч гривен. 
 
Результати майже всі
 
Члени Виконкому затвердили майже всі підсумки обласних змагань з футболу. Лише у віковій категорії U-15 поки що не зіграний матч між ФК «Лиман» (Радіоновка) і ФК «Аріс» (Мелітополь), від якого залежить розташування команд у трійці призерів. Чемпіон визначився заздалегідь – ДЮСШ (Бердянськ), що набрав 27 очок. 18 на рахунку ДЮСШ (Кам’янка-Дніпровська), 16 має «Рух» (Михайлівка), 15 – «Лиман» і 13 - «Аріс». Отже, у випадку перемоги в останньому матчі «Лиман» чи «Аріс» мають можливість  піднятися в турнірній таблиці. У разі нічиєї доведеться рахувати додаткові показники між представниками Михайлівки та Радіоновки.  
В першій лізі обласної першості три команди набрали однакову кількість очок. В підсумку, за додатковими показниками, чемпіоном став ФК «НовАвтоТранс» (Нововасилівка, Приазовський район), другим фінішував «Агро Континент» (Верхня Терса, Гуляйпольский район), третім – ФК «Петровка» (Петровка, Приморський район). Кращим гравцем визнано Сергія Титова («НовАвтоТранс»), воротарем – Сергія Гебеля («Агро Континент»), а кращим бомбардиром став Сергій Єлісєєв («НовАвтоТранс»), на рахунку якого 15 забитих м’ячів.
У вищій лізі чемпіонський титул третій рік поспіль достроково оформив ФК «Таврія-Скіф» (Роздол, Михайлівський район). Завдяки кращим показникам в особистих зустрічах срібні нагороди отримав ФК «Мотор» (Запоріжжя), бронза в активі ФК «Мелітопольска черешня» (Мелітополь).  Кращий гравець змагань – Ігор Порубльов («Таврія-Скіф»), воротар – Станіслав Коваленко («Мотор»), бомбардир – Каньи Кебба (ФК «Вектор», Богатирьово, Вільнянський район). 
 
Поля повинні працювати
 
Наостанок члени Виконкому жваво обговорили ситуацію, що склалася навколо конфлікту стосовно використання полів спорткомплексу ФК «Металург». В підсумку одностайно була підтримана пропозиція про Звернення до сторін конфлікту задля якнайшвидшого вирішення питання у відповідності до норм моралі і чинного Законодавства України.  

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Дискваліфікації

2 тур пропускають:

Чухрай Артем (Агро Ком 1990)

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 181 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн