"Вершина" і взимку на вершині!

index kyibish-300x200Закінчився чемпіонат Більмацького району з міні-футболу 2017 року.
У юнацькій першості переможцями стала команда ”Вершина” (тренер Анатолій Ротко), Друге місце виборола команда ”Титан-2” (смт Комиш-Зоря, тренер Микола Пігалков), а третє місце посіла команда ”Бізон” (смт Більмак тренер Юрій Голінько).
Кращим бомбардиром серед юнаків став Руслан Бардус з команди «Бізон»; кращим захисником визнано Євгена Слабишева з команди ”Вершина”; кращий воротар – Андрій Донцов з команди ”Вершина”. Кращим гравцем юнацької першості визнано Сергія Васильєва з команди ”Титан-2”.
У першості серед дорослих команд місця розподілилися наступним чином: I місце – ”ВЛАСЛА” (смт Більмак, тренер Сергій Проценко); II місце – ”Бізон” (смт Більмак, тренер Юрій Голінько); III місце – «Благовіщенка» (с. Благовіщенка, тренер Сергій Мєлкозьоров).
Кращими у номінаціях серед дорослих гравців стали: кращий бомбардир – Віталій Таран з команди ”Благовіщенка”; кращий воротар – Олександр Бузало з команди ”ВЛАСЛА”; кращий захисник – Глєб Рябець з команди ”Бізон”; кращий гравець – Михайло Льовкін з команди ”ВЛАСЛА”.
Суддівство змагань протягом всього турніру кваліфіковано забезпечували Павло Тонєв, Олександр Лещенко та Ігор Гвоздьов.
По закінченню змагань відбулась церемонія нагородження, на якій голова районної федерації міні-футболу Ігор Гвоздьов нагородив всі команди-призери та найкращих у номінаціях кубками, медалями та грамотами районної федерації футболу.

Турнірна таблиця першості Більмацького району з міні-футболу (дорослі)