Веселе: турнір до Дня перемоги!

4ePrre3HaNwНа центральному стадіоні селища Веселе відбувся відкритий турнір з футболу.
У змаганнях прийняли участь чотири команди: збірна Чкалівської та Калинівської ЗОШ, Менчикурівська ЗОШ, збірна районної різнопрофільної гімназії та ЗОШ №1 та команда Широківської ЗОШ.  
На параді-відкритті турніру голова Веселівської селищної ради Петро Кіяшко  сказав вітальні слова на адресу організаторів та учасників змагань з нагоди Дня Перемоги  та старту змагань, побажавши їм міцного здоров’я  та  високих спортивних досягнень а також відмінних успіхів у навчанні. Головний спеціаліст КЗ «ЗОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Володимир Біляєв ознайомив учасників і представників команд з регламентом і календарем змагань та побажав усім учасникам змагань  миру і злагоди, жаги до  перемоги,  завжди пам’ятати та шанувати героїв і  ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Турнір проводився за коловою системою. У вирішальному матчі, в якому зустрілися Широківська ЗОШ і збірна Чкаловської та Калинівської загальноосвітніх шкіл , тримав у напрузі глядачів і учасників до  фінального свистка  арбітра матчу . Рахунок нічийний,  0:0, який і приніс  перемогу широківським спортсменам у турнірі. У двох попередніх іграх команда Широківської ЗОШ отримала впевнені перемоги ( тренер Сергій Сазонов). В результаті дуже цікавих та напружених ігор бронзові нагороди отримали футболісти з с. Менчикури, на другому місці збірна Чкаловської та Калинівської ЗОШ, а чемпіонами стали широківські футболісти, тим самим підтримавши статус фаворита змагань, пройшовши турнірну дистанцію без жодної поразки.
Dc4-z timLA
Переможці та призери отримали в нагороду кубки, грамоти та медалі від КЗ «ЗОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР. Кращим гравцем турніру визнаний Едуард Кубаткін з команди Широківської ЗОШ.
Організатором змагань виступив комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради ( директор Олег  Рибченко) та Веселівський  сільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Юрій Козюра)  за підтримки Веселівської  селищної ради (голова Петро Кіяшко), відділу освіти, молоді та спорту Виконкому Веселівської селищної ради, Веселівської районної федерації футболу (голова Михайло Козюра) та ПКЗ «ДЮСШ». 
Захід проводився з метою:
- залучення школярів до систематичних занять фізичною культурою та спортом;
- пропаганди здорового способу життя;
- організації активного та змістовного дозвілля школярів;
- популяризації футболу серед школярів та молоді;
      Комунальний заклад «Запорізький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловлює велику подяку голові Веселівської селищної ради Кіяшко П.М. за співпрацю у підготовці та проведенні чудового спортивного свята на гарній спортивній базі.
 
Головний спеціаліст КЗ «ЗОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Володимир Біляєв 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Дискваліфікації

2 тур пропускають:

Чухрай Артем (Агро Ком 1990)

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 142 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн