ВЕТЕРАНИ – ДО СТАРТУ!!!

thumb-article-440x337-a821Шановні друзі!

 

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для сіх» Запорізької обласної ради спільно з Запорізькою обласною федерацією футболу та спортивним товариством «Колос» у 2016 році планує провести змагання з футболу серед ветеранів.

                Заплановано проведення двох обласних турнірів у м. Приморськ (серпень) та

м. Мелітополь (жовтень) – вік учасників буде визначено додатково.

 

                Вперше планується проведення першості області з футболу серед ветеранів 50+. Змагання будуть проведені на футбольних полях розміром 70мх50м, кількість гравців 9 чол. (8+1).

                Варіант №1. На першому етапі команди будуть розподілені на 2-3 групи (в залежності від кількості команд) за територіальним принципом . Після ігор в два кола (дома та у гостях) буде визначено 8 (вісім) команд, які по системі «плей-оф» визначать переможця змагань.

Варіант №2. Команди (по територіям) змагаються в два кола турами (в одному місці в один день по 2-3 гри). Після визначення 4 кращих команд розігруються призові місця.

Заявочний внесок на участь у змаганнях 300 (Триста) грн. Витрати на відрядження та оплату арбітражу (розмір буде визначено на нараді представників команд) за рахунок команди - господаря поля.

Всі організаційні питання (допуск гравців молодшого віку) будуть вирішені на нараді представників та тренерів команд, яка відбудеться 9 квітня 2016 року у м. Запоріжжя після проведення Конгресу ЗОФФ.

Просимо підтвердити участь команд в першостіі області з футболу серед ветеранів 50+ до 31 березня 2016 року на ел. пошту sportfzn@meta.ua

Довідки за тел. 0951577590, 0677361639 (Олег Рибченко).

 

 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 153 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн