Ветерани з м.Енергодар - переможці!

img-0eaaf19d57889291e8a1fa4708807e88-vКомунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації та обласної федерації футболу в останні вихідні вересня на стадіоні «Олімпієць» міста Приморськ було проведено традиційний обласний турнір з футболу серед ветеранів віком 50+.

Нажаль, по різним причинам не прибули на змагання неодноразові переможці та призери цих змагань команди міст Мелітополя, Токмака та Василівки. Але це не знизило накал боротьби за місце на пьєдисталі.

Третє місце після запеклої боротьби вибороли ветеранам з Приморського району (тренер Володимир Джеглав). Не програвши жодного матчу другу сходинку посіли ветерани м. Пологи, яку очолював мер міста Юрій Коноваленко. А переможцями турніру, другий рік поспіль, стали ветерани команди «Ізотоп» м. Енергодар (тренер команди Володимир Сівінський).

Кращими гравцями турніру були визначені: Василій Бєльчев м. Приморськ, Сергій Колесніков та Сергій Сімонян м. Пологи, Володимир Сівінський та Юрій Діхтяр м. Енергодар.

Пам’ятні медалі за багаторічний вклад в розвиток ветеранського руху в районі та області директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олег Рибченко вручив Миколі Насонову та Андрію Лісницькому.

Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Кращі гравці - грамотами.

Керівництво комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловлює подяку директору стадіону «Олімпієць» Владиславу Хіцаю за підготовку спортивної базі для проведення заходу.