Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Ветерани Запорізького «Колоса» - призери всеукраїнських змагань 2015!

Спекотно11-14 червня в місті Генічеськ Херсонської області на міському стадіоні «Будівельник» відбулися фінальні змагання першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України з футболу 2015 року серед команд ветеранів.

 

Організувала, профінансувала і провела змагання Центральна рада ВФСТ «Колос» АПК України (голова Олександр Мендусь).Першість проводилась за правилами клубу «Шкіряний м’яч» у двох вікових категоріях: 1975-1966 років народження та 1965 р.н. і старші. Усього в турнірі взяли участь 8 командкатегорії  з 3 областей України: Херсонської, Полтавської та Запорізької.. Нашу область на цих змаганнях представляло дві команди: ФК «Веселе» Веселівського району, (тренерВіталій Максимчук) та ФК «Петрівка» Приморського району(граючий тренер Віктор Янчев) .

Матчі в кожній віковій групі проводилися за коловою системою в одне коло. В результаті зіграних поєдинків наші футболісти спромоглися посісти два третіх місця у кожній з вікових груп.Чемпіонами Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футболу 2015 року серед команд ветеранів 40-49 років стали команди «Ветеран» (Полтавська область40-49 років) та “Ветеран” Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос».

 Усі команди – призери були нагороджені пам’ятними призами, кубками, грамотами а гравці команд-призерів -  медалями, значками та дипломами відповідних ступенів Центральної ради ВФСТ «Колос» АПК України.Але головною нагородою для ветеранів сільського футболу стало саме спортивне свято, на якому вони показали себе, знайшли можливість поспілкуватись між собою та згадати молоді роки.

 Голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Анатолій Земляков висловив вдячність нашим ветеранам за участь в турнірі та привітав їх з гарними результатами.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 69 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн