Внимание! Измененные сроки финалов юношеского турнира

1323097232 103Доводимо до Вашого відому терміни проведення фінальних змагань з футзалу серед юнаків 1999-2000 рр.н.

 

 

15 березня 2014 р. м.Енергодар спорткомплекс

10-00 «Темп» Енергодар – «Аріс» Мелітополь

10-45 «Супутник» Запоріжжя - «Мегаполіс» Запоріжжя

11-30 ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка - ДЮСШ Приазовське

12-15 «Темп» Енергодар - «Мегаполіс» Запоріжжя

13-00 «Аріс» Мелітополь – ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка

13-45 «Супутник» Запоріжжя - ДЮСШ Приазовське

14-30 «Мегаполіс» Запоріжжя – «Аріс» Мелітополь

15-15 ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка – «Супутник» Запоріжжя

16-00 ДЮСШ Приазовське - «Темп» Енергодар

 

5 квітня 2014 р. м.Василівка ФОК «Таврія»

10-00 «Мегаполіс» Запоріжжя – ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка

10-45 «Темп» Енергодар – «Супутник» Запоріжжя

11-30 ДЮСШ Приазовське – «Аріс» Мелітополь

12-15 ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка - «Темп» Енергодар

13-00 «Мегаполіс» Запоріжжя - ДЮСШ Приазовське

13-45 «Супутник» Запоріжжя – «Аріс» Мелітополь

 

Доводимо до Вашого відому терміни проведення фінальних змагань з футзалу серед юнаків 2001-2002 рр.н.

 

22 березня м.Пологи спортзал ДЮСШ

10-00 ДЮСШ Чернігівка – ДЮСШ Пологи

10-30 ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка – «Спартак» Мелітополь

11-00 «Темп» Енергодар - «Мегаполіс» Запоріжжя

11-30 ДЮСШ Мелітопольський район – ДЮСШ Пологи

12-00 «Спартак» Мелітополь - ДЮСШ Чернігівка

12-30 ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка - «Темп» Енергодар

13-00 «Мегаполіс» Запоріжжя - ДЮСШ Мелітопольський район

13-30 «Темп» Енергодар - ДЮСШ Чернігівка

14-00 ДЮСШ Пологи - ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка

 

29 березня м.Мелітополь спортзал ДЮСШ №3

09-30 ДЮСШ Мелітопольський район - ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка

10-00 «Спартак» Мелітополь - «Темп» Енергодар

10-30 ДЮСШ Пологи - «Мегаполіс» Запоріжжя

11-00 ДЮСШ Чернігівка – ДЮСШ Мелітопольський район

11-30 «Спартак» Мелітополь - «Мегаполіс» Запоріжжя

12-00 «Темп» Енергодар - ДЮСШ Пологи

12-30 ДЮСШ Чернігівка – ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка

13-00 ДЮСШ Пологи - «Спартак» Мелітополь

13-30 «Темп» Енергодар – ДЮСШ Мелітопольський район

14-00 ДЮСШ Чернігівка – «Мегаполіс» Запоріжжя

Результати матчів попередніх змагань, які будуть зараховані до фінального туру.

ДЮСШ «Таврія-Гірник» Василівка – «Мегаполіс» Запоріжжя 5:4

«Спартак» Мелітополь - ДЮСШ Мелітопольський район 0:0

 

 Доводимо до Вашого відому терміни проведення фінальних змагань з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н.

 

10 березня 2014 року м. Василівка ФОК «Таврія»

09-30 «Таврія» Василівка – «Голкіпер» Запоріжжя

10-00 «Спартак» Мелітополь – ДЮСШ Оріхівський район

10-30 «Аріс» Мелітополь - «Темп» Енергодар

11-00 ДЮСШ К-Дніпровський район – СДЮШОР «Космос» Запоріжжя

11-30 «Темп» Енергодар - «Таврія» Василівка

12-00 ДЮСШ Оріхівський район - «Аріс» Мелітополь

12-30 СДЮШОР «Космос» Запоріжжя – «Голкіпер» Запоріжжя

13-00 «Спартак» Мелітополь - ДЮСШ К-Дніпровський район

13-30 «Голкіпер» Запоріжжя - «Темп» Енергодар

14-00 «Аріс» Мелітополь – СДЮШОР «Космос» Запоріжжя

14-30 ДЮСШ К-Дніпровський район - ДЮСШ Оріхівський район

15-00 «Таврія» Василівка – «Спартак» Мелітополь

 

16 березня 2014 року м. Василівка ФОК «Таврія»

09-30 ДЮСШ Оріхівський район - «Таврія» Василівка

10-00 «Спартак» Мелітополь – «Голкіпер» Запоріжжя

10-30 ДЮСШ К-Дніпровський район - «Аріс» Мелітополь

11-00 СДЮШОР «Космос» Запоріжжя - «Темп» Енергодар

11-30 «Таврія» Василівка - «Аріс» Мелітополь

12-00 ДЮСШ Оріхівський район - СДЮШОР «Космос» Запоріжжя

12-30 «Голкіпер» Запоріжжя - ДЮСШ К-Дніпровський район

13-00 «Темп» Енергодар - «Спартак» Мелітополь

13-30 ДЮСШ К-Дніпровський район - «Таврія» Василівка

14-00 «Аріс» Мелітополь – «Голкіпер» Запоріжжя

14-30 ДЮСШ Оріхівський район - «Темп» Енергодар

15-00 СДЮШОР «Космос» Запоріжжя - «Спартак» Мелітополь

Результати матчів попередніх змагань, які будуть зараховані до фінального туру:

«Таврія» Василівка – СДЮШОР «Космос» Запоріжжя 4:2;

«Спартак» Мелітополь - «Аріс» Мелітополь 2:1;

ДЮСШ К-Дніпровський район - «Темп» Енергодар 1:1;

«Голкіпер» Запоріжжя - ДЮСШ Оріхівський район 1:2.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

Фото

Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail
Финал кубка Губернатора 2013
Image Detail

Поиск

Поздравляем!!!

UKRAINE Геннадий 'Олегович' Лысяный
... is becoming 29 years old
in 2 days on 13. Декабрь 2017
(* 13.12.1988)

Чемпионат области 2017

Результаты

Первая лига Гр.А

1Л Гр.А Результаты

Первая лига Гр.Б

# Команда MP PTS
1 Ольвия 12 30
2 Таврия-СКИ 12 28
3 ФК Братское 12 25
4 Колос 12 15
5 КТМ 12 13
6 ZOG 12 10
7 ОФК Токмак 12 3

1Л Гр.Б Результаты

Результаты

Форма авторизации



Наш партнер


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн