Володарі почесних трофеїв

Foto 64448На стадіоні «Метеор» в Більмаку (колишнє Куйбишево - прим. авт.) відбулися фінальні змагання на призи районної газети «Рідний край», присвячені 73-йрічниці визволення нашого краю від нацистських окупантів.

За перемогу боролися юнацькі команди «Вершина» з Вершини та «Смак» з Комиш-Зорі і команди дорослих «Алоінс» із Гусарки та «Бізон-Тех» із райцентру Більмак. Їх підтримували вболівальники, тренери та спонсори. Чимало було любителів футболу вже в літах. Вони згадували, яким був футбол раніше, як на стадіоні проводили масштабні спортивні змагання. І сьогодні вони з інтересом вболівають за свої улюблені команди.
Юнаки змагалися першими. Перед початком матчу команди вишикувалися на полі. Прозвучав Гімн України. Потім під футбольний марш спортсмени привітали один одного і гра розпочалася. Судили матч головний арбітр Павло Тонєв, та бокові судді Олександр Лєщенко й Ігор Гвоздьов. Команди по черзі атакували ворота суперників. Під кінець першого тайму гра зосереджувалася частіше біля воріт «Вершини». Уважно стежили за грою юних футболістів їх тренери Анатолій Ротко з Вершини та Микола Пігалков з Комиш-Зорі. В першій половині матчу нікому не вдалося відкрити рахунок. У другому таймі команди зосередилися, оцінюючи можливості суперників. І на одинадцятій хвилині другого тайму Денис Дуков із команди «Смак» забив гол «Вершині». Це примусило активізуватися вершинців, вони зосередили гру біля воріт суперників і наприкінці матчу Євген Слабишев зрівняв рахунок. Отже, гра завершилася з рахунком 1:1. Хто стане переможцем вирішили пенальті. Їх краще пробили футболісти команди «Вершина».
Фіналістів привітали організатори турніру. Редактор газети «Рідний край» Костянтин Причиненко вручив перехідний кубок капітану команди «Вершина» Євгену Слабишеву та Почесну грамоту. Почесною грамотою за зайняте друге місце нагородили команду «Смак». Її вручили капітану Тимофію Кузекіну. Юніорів привітала помічник народного депутата України Олександра Пономарьова - І.О. Єрмак та вручила обом командам подарунки. Кращими гравцями змагань стали Євген Слабишев з команди «Вершина» та Денис Дуков із команди «Смак». Подарунки від косметичної компанії «Оріфлейм» їм вручила менеджер компанії Ю.В. Тригуб.

Foto 64433

На фото юнацька команда "Вершина" (зліва-направо): стоять - Артур Коломоєць, Андрій Донцов, Денис Ляпунов, Владислав Марюха, Анатолій Ротко, Руслан Сухолецький, Іван Іванов, тренер Анатолій Ротко; сидять - Дмитро Рак, Євген Слабишев, Микола Емерджі, Віталій Проценко, Микола Самойленко, Сергій Гуцуляк, Максим Ручка, Кирилл Литвиненко.

Після невеликої перерви в гру вступили команди дорослих. Вболівальників на трибунах стадіону на той час побільшало. Футболісти вишикувалися на полі, прозвучав Гімн України, а потім – футбольний марш. Спортсмени привітали один одного і розпочали матч. У полі працювали судді: головний Павло Тонєв та бокові – Ігор Гвоздьов й Олександр Лєщенко.
У першому таймі гравці «Бізон-Тех» наполегливо атакували ворота «Алоїнса», але в їх суперників був добре організований захист. І атаки вони проводили активно. Гра напружувалася. Це відчували вболівальники і підтримували команди, хвилювалися, коли спроби забити гол були невдалими. І ось, на двадцять п’ятій хвилині матчу, гравець команди «Алоінс» Сергій Слабишев забив перший гол. Та спортсмени команди «Бізон-Тех» не змусили довго чекати і через декілька хвилин Дмитро Олексенко зрівняв рахунок.
Другий тайм був ще напруженішим. «Бізон-Тех» наполегливо атакував. У відповідь футболісти «Алоінса» йшли у прорив. Були гарні передачі м’яча та спроби забити гол, але вони не принесли результатів. І ось, середина другого тайму стала вирішальною. Гравець команди «Алоінс» Сергій Слабишев забив другий гол у ворота суперників. До кінця матчу рахунок не змінився - переможцями вийшли футболісти команди «Алоінс».

Foto 64448 1

на фото (зліва-направо): стоять - Андрій Тарасевич, Євген Яковенко, Іван Іщенко, Сергій Тарасевич, Андо Петросян, Юрій Бегляк, генеральник спонсор Евген Вікторович Боговін, директор ТОВ "Алоінс-Агро" Олег Вікторович Лужанський, Сергій Слабишев, Григорій Кривицький, Олександр Іванов, Юрій Хорошко, Андрон Єсаян;сидять - тренер Микола Лагута, Олександр Остроушко, капітан Андрій Кулак, Микола Порохня, Петро Пасєчник, Богдан Дашевський, Сергій Лут, Олег Батечко.

Учасників фінального матчу привітав редактор районної газети «Рідний край» Костянтин Причиненко та вручив Почесні грамоти капітанам команд Андрію Кулаку з «Алоінс» та Олексію Боровичу з «Бізон-Тех», а також грошові премії.
Foto 64446 1

За традицією, перехідний кубок переможцям вручив син редактора газети "Рідний край" О.О. Кліценка, ім’я якого і носить цей приз, Олексій Кліценко. Кращими гравцями змагань стали Ігор Падалка з команди «Бізон-Тех» та Сергій Слабишев з команди «Алоінс». Їм вручила подарунки від косметичної компанії «Оріфлейм» менеджер Ю.В. Тригуб.

Колектив редакції щЩиро вдячний всім футбольним командам, які взяли участь у змаганнях на призи газети "Рідний край", тренерам, працівникам дитячо-юнацької спортивної школи, членам районної федерації футболу, спонсорам, які підтримують команди, народному депутатові Олександру Пономарьову, ПП «Бізон-Тех», представникам косметичної компанії «Оріфлейм». Особлива подяка завідуючому стадіоном «Метеор» К.М. Поньці за підготовку футбольного поля та стадіону до змагань, допомогу в організації турніру. Слова подяки організатори адресують працівникам поліції, медикам Куйбишевського центру первинної медико-санітарної допомоги, шанувальнику футболу Ю.В. Тюрикову за музичний супровід змагань, приватному підприємцю М.Г. Черіпку за організовану торгівлю.