Волонтерів соціальних проектів ФФУ стає значно більше!

Seminar 01031 березня у Запоріжжі завершився семінар для регіональних координаторів соціальних проектів ФФУ від регіональних федерацій футболу та місцевих організаторів проекту «Відкриті уроки футболу»
з 22 регіонів України, які в подальшому проведуть навчання волонтерів зі своїх районів/міст.
 
В цей же день у Запоріжжі стартував другий семінар – для Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей, які підтримує Німецький уряд за допомогою Німецької федеральної компанії GIZ. До складу волонтерських груп з цих регіонів увійшли вчителі фізичної культури і дитячі тренери, шкільні психологи і поліцейські, які потім навчатимуть дітей правилам поведінки у житті та на стадіонах зокрема.
 
Як зазначив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, обидва семінари є вагомим кроком в розширенні мережі волонтерів масового футболу: «Проект «Відкриті уроки футболу» спрямований на допомогу дітям-переселенцям та подолання їх відчуженості від місцевих дітей засобами масового футболу, а також допомогу дітям учасників АТО». В регіонах проект реалізуватиметься через регіональні федерації за такими основними напрямами:
 
- проведення у вересні-жовтні 5-денних фестивалів за принципом «футбол для всіх» з акцентом на психологічну та соціальну допомогу зазначеним категоріям дітей;
- проведення регулярних щотижневих спортивно-масових заходів за участю дітей-переселенців та дітей учасників АТО, а також залучення до цієї роботи максимальної кількості волонтерів у районах і містах регіону;
- залучення всіх дитячо-юнацьких футбольних закладів у регіоні (та загальноосвітніх шкіл, при яких є секції футболу) шляхом домовленостей про безкоштовне прийняття дітей-переселенців до занять футболом, незалежно від здібностей дитини;
- проведення екскурсій до футбольних музеїв, автограф-сесій з відомими футболістами, залучення дітей до церемоній виведення команд перед початком матчів.
 
Семінари відкривали голова Запорізької обласної федерації футболу, член Виконкому ФФУ Віктор Межейко, головний тренер ФК «Зоря» Луганськ Юрій Вернидуб, член Комісії УЄФА з масового футболу Євгеній Столітенко та перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко. Всі учасники також мали змогу поділитися досвідом роботи з розвитку масового футболу та реалізації соціальних проектів, отримали цінні для роботи матеріали та передадуть набутий досвід в райони, міста і села своїх регіонів.
 
Для проведення занять були долучені кращі профільні спеціалісти країни – заслужений учитель України Сергій Чешейко, інструктор з теми здорового способу життя Ліана Копилова, інструктори з організації і методики занять – Віталій Тітарук та Геннадій Гречковський, а також експерти щодо взаємодії з Національною поліцією з превенції дитячої злочинності і конфліктів, «школи юного вболівальника» - Олексій Лазаренко, а також відомий психолог, фахівець з проблеми психологічної допомоги дітям-переселенцям, які перебували в зоні військового конфлікту Юрій Луценко.
 

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Дискваліфікації

2 тур пропускають:

Чухрай Артем (Агро Ком 1990)

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 246 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн