Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

«Запорізькі козаки» на вершині!

P 20170902 171010Недарма увесь календаний рік щовівторка Володимир Светлічний, Сергій Дорофєєв з друзями проводять запеклі тренування...

Комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради спільно з базою відпочинку «Лазурна» за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації та Запорізької обласної федераціїї футболу, з 1 по 3 вересня 2017 року на спортивному майданчику, який знаходиться на Приморському узбережжі, було проведено традиційний обласний турнір з футболу серед ветеранів віком 40+ та 50+. 

Цього року захід був присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні. За перемогу боролися команди: « Запорізькі козаки», «Олімпієць», «Динамо», «Приморські вовки», «Космос» та «Кристал» абразивного комбінату.

P 20170902 171010 P 20170902 170124

Перемогу та перше місце у категорії 50+ здобули «Запорізькі козаки», (капітан - Володимир Светлічний).

P 20170902 170034

 Серед ветеранів 40+ кубок отримала команда «Олімпієць» (капітан - Владислав Хацій).

Кращі гравці турніру отримали призи від директора бази відпочинку «Лазурна» Сергія Дорофєєва. Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Всі учасники отримали заряд бадьорості, поспілкувалися зі своїми давніми друзями, відпочили на узбережжі Азовського моря та показали приклад молодому поколінню, як тримати спортивну форму на протязі довгих літ.

Керівництво комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловив вдячність директору бази відпочинку «Лазурна» Сергію Дорофєєву за підготовку спортивної бази для проведення заходу.

За матеріалами сайту Запорізької обласної Ради

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 65 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн