Запрошуємо на фінал!

IMG aЗ 11 по 12 квітня 2017 у Палаці Спорту «Запоріжалюмінбуд» відбудеться фінальна частина ХVІ чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ.
Запоріжжя не вперше прийматиме головну подію сезону у студентському футзалі України. Варто відзначити, що саме наше місто було господарем першого чемпіонату України у березні 2001 року. Більшість ігор тоді пройшло у спорткомплексі Національного університету. Вдруге Запоріжжя приймало чемпіонат України у 2010 -му. Фінальний матч відбувся у Палаці Спорту «Запоріжалюмінбуд». І ось найкращі студентські команди України з футзалу завітають у Запоріжжя втретє.
Щодо учасників майбутньої фінальної частини, то серед них як дебютанти, так і старожили. Наприклад, команди «ЗДМУ» та «Ураган-ПНУ» вперше зіграють у вирішальних матчах. А ось СК «НУХТ» та ФК «СумДУ» мають досвід виступів на цьому рівні. Зокрема, «харчовики» чотири рази були серед призерів чемпіонату, а «політехівці» – десять. Кияни здобували титул чемпіона країни у 2008 році. Щодо сумчан, то вони є чинними чемпіонами і вже сім разів виборювали «золоті» нагороди. Цікаво, що СК «НУХТ» і ФК «СумДУ» у різні роки були тричі суперниками. І щоразу кияни поступалися «політехівцям».
У цьогорічній програмі заходу півфінальні матчі турніру, гра за третє та перше місця. Учасники змагань: «ЗДМУ» (Запорізький державний медичний університет), «СумДУ» (Сумський державний університет), «НУХТ» (Національний університет харчових техноголій, м. Київ), «Ураган-ПНУ» (Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, м. Івано-Франківськ) 
converted file c56fd8ca
Едуард Дорошенко (головний тренер, професор кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров'я ЗДМУ): - "Ми будемо готові добре. Крім однієї проблеми. У нас останнім часом воротарі зменшили свій рівень майстерності. Ніяк не можемо зачепитися за м'яч. І ось у нас в останній грі з «Львівською політехнікою» в чвертьфіналі чемпіонату нам довелося поставити польового гравця - ми пробували такий варіант. Стояв Мохаммед Ігрем. І, до речі, відіграв досить непогано. Але на останньому тренуванні зламав палець. Тому, на жаль, це у нас проблемна позиція номер один. Всі інші - в строю, всі будуть готові.
- Наскільки Запоріжжя готове прийняти старт?
- На сьогоднішній момент все йде в потрібному руслі. Наша головна організація - Запорізька обласна асоціація міні-футболу на чолі з президентом Віталієм Ніколаєнко і виконавчим директором Олексієм Штаудінгером - виконала дуже великий обсяг роботи. Нас підтримав Запорізький державний медичний університет - і ректорат, і первинна профспілкова організація співробітників, і студентська рада. Тобто ми не самотні. На сьогодні вже готова програма - буде церемонія відкриття, і барвисте закриття. Підтвердили все участь і заступник губернатора, і заступник міського голови, тобто все буде на серйозному рівні.
Повністю розмову з Едуардом Дорошенком можна прочитати на сайті ЗОАМФ, як і бесіду з капітаном запорізької команди Хішамом Ель-Адмі.
Розклад змагань:
11 квітня (вівторок)
12.30 – 12.45 – Урочисте відкриття фінального турніру.
13.00 - 14.45 – 1-й півфінал «НУХТ» (Київ) – «СумДу» (Суми);
14.45 – 15.00 – флеш-інтерв’ю тренерів і гравців команд «НУХТ» (Київ) – «СумДу» (Суми); 
15.00 - 16.45 - 2-й півфінал «ЗДМУ» (Запоріжжя) - ПНУ (Івано-Франківськ);
16.45 - 17.00 - флеш-інтерв’ю тренерів і гравців команд «ЗДМУ» (Запоріжжя) - ПНУ (Івано-Франківськ).
 
12 квітня (середа)
12.45 - 14.30 – гра за 3-4 місця;
14.30 – 14.45 - флеш-інтерв’ю тренерів і гравців команд-учасників гри за 3-4 місця;
14.45 - 16.30 – гра за 1-2 місця;
16.30 - 16.45 - флеш-інтерв’ю тренерів і гравців команд - учасників гри за 1-2 місця;
16.45 - 17.00 – урочисте закриття турніру, нагородження переможців і призерів.
 
Всеукраїнська футбольна асоціація студентів підготувала низку матеріалів щодо проведення Фінальної частині, які буде публікувати на офіційному сайті ВФАС починаючи з 7 квітня. Слідкуйте за новинами!

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 87 гостей онлайн

Результати матчів

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн