Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Зелене світло фестивалю футболу!

IMG 0966У Бердянську вперше у Запорізькій області стартував соціальний проект Федерації футболу України - фестиваль “Відкриті уроки футболу”

27 жовтня, на стадіоні ЗОШ №3 стартував соціальний проект Федерації футболу України - фестиваль “Відкриті уроки футболу”. Цей проект спрямований на допомогу у першу чергу дітям-переселенцям із Донбасу. Він впроваджується в трьох областях — Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській при підтримці Німецького уряду. Допомога надана Streetfootballworld GmbH в рамках проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH).

IMG 0945IMG 0985IMG 0960

У рамках проекту вісім бердянських вчителів фізкультури та представник Бердянського підрозділу Національної поліції пройшли навчання у Харкові. Саме у рамках проекту стартував фестиваль “Відкриті уроки футболу” серед команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. На урочисте відкриття завітали перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, міський голова Володимир Чепурний та його заступник Юлія Дойнова, національний координатор проекту Федерації футболу України, член комісії УЄФА з масового футболу Євгеній Столітенко, регіональний координатор Запорізької області, виконавчий директор Запорізької обласної федераціїї футболу Олексій Штаудингер та інші гості.

IMG 0957

“Для нас велика честь, що Федерація футболу вибрала наше місто для проведення цього фестивалю. Футбол дуже потужно розвивається у Бердянську. Міська влада робить усе можливе, щоб відремонтувати стадіони “Енергія” та “Торпедо”, щоб якомога більше дітей займалися цим прекрасним видом спорту. Хочу від імені громади міста подякувати президентові Федерації футболу України Андрію Павелко за надану нам честь провести відкриті уроки футболу. Ми не підведемо! Футбол у Бердянську буде розвиватися” відзначив міський голова Володимир Чепурний.

IMG 0965

Національний координатор проекту Федерації футболу України, член комісії УЄФА з масового футболу Євгеній Столітенко привітав учасників фестивалю від імені президента Федерації футболу України Андрія Павелка та головного тренера національної збірної команди України Андрія Шевченко із початком такого прекрасного проекту та зі стартом фестивалю.

“Бердянці стали першими з тієї тисячі дітей, які будуть охоплені цим проектом у Запорізькій області. Хочу побажати вам гарного настрою, щоб ви познайомилися та потоваришували із дітьми з різних шкіл. Цей фестиваль тільки початок, ще будуть різні заходи та подарунки” - розповів Євгеній Столітенко .

IMG 0947

Після привітань кожній команді шкіл учасниць було подаровано по 10 футбольних м’ячів, а також різний інвентар, необхідний для проведення уроків футболу. А вчителі фізкультури, які проходили навчання у Харкові, отримали спортивну форму.

IMG 0995IMG 1005Після урочистого відкриття розпочався і сам фестиваль, у рамках якого відбулася загальна розминка. Далі 12 команд по різних локаціях виконували різні вправи, спілкувалися та знайомилися один з одним.

офіційний сайт Бердянської міської ради

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 54 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн