Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

Змагання ДЮФЛУ – фундамент елітного юнацького футболу України!

ruacG5NEjjfmE84FbПерший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко про підсумки фінальних турнірів ДЮФЛ України.

З 7 червня по 4 липня у містах Поляна, Свалява, Ужгород, що на Закарпатті, Моршин, Стрий Львівської області та містах Дніпро та Запоріжжя було проведено фінальні турніри Всеукраїнських змагань серед команд юніорів U -19 (Перша ліга) та команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2016/2017 років у Вищій та Першій лігах. За перебігом подій фінальних турнірів уважно стежили головні тренери юнацьких збірних команд України Сергій Попов, Олег Кузнецов, Володимир Єзерський, Олександр Петраков та технічний директор ФФУ – Олег Протасов.

У фінальних турнірах взяли участь 40 найкращих дитячо-юнацьких команд України, які вибороли право участі у фіналах за підсумками першого етапу змагань, який проходив з вересня 2016 року по травень 2017 року.

Слід зазначити, що безумовним лідером серед дитячо-юнацьких спортивних закладів є академія ФК «Динамо» Київ, вихованці якої здобули перемоги у всіх без винятку фінальних турнірах ДЮФЛУ: чотири перемоги у чотирьох фіналах.

Федерація футболу України плідно працювала над якісною організацією та проведенням фінальних змагань. Цього року були враховані недоліки організації минулорічних фіналів, а саме: всі матчі фінальних турнірів були проведені у вечірній час з метою створення комфортних умов для гри. Також юним футболістам були створені комфортні умови й у побуті. Жодних нарікань щодо якості харчування та умов проживання не було. Якісні футбольні поля, на яких були проведені матчі фінальних турнірів та висвітлення матчів у ЗМІ стали своєрідним «знаком якості» у проведенні фінальних турнірів.

«Федерація футболу намагається кожного року піднімати планку проведення фінальних турнірів ДЮФЛУ, і цей сезон не став винятком з цього правила. Ми пишаємось тим, що нам вдалося створити якісні умови для юних футболістів, як у побуті, так і на футбольних майданчиках. У цьому році ми збільшили кількість днів для проведення фінальних турнірів серед команд Вищої ліги ДЮФЛУ у молодших вікових групах юнаків (U -14 та U -15) з метою повного дотримання спортивного принципу у виявленні переможців змагань. За відгуками тренерів збірних команд, саме такі турніри, коли всі команди гарно підготовлені та створюють сильне конкурентне середовище, є дуже корисним для формування складу збірних. Працюючи єдиною командою всі ми робимо спільну справу, націлену на розвиток та популяризацію юнацького футболу в Україні» - зазначив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

Офіційний сайт ФФУ

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 40 гостей онлайн

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн