Змагання ДЮФЛУ – фундамент елітного юнацького футболу України!

ruacG5NEjjfmE84FbПерший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко про підсумки фінальних турнірів ДЮФЛ України.

З 7 червня по 4 липня у містах Поляна, Свалява, Ужгород, що на Закарпатті, Моршин, Стрий Львівської області та містах Дніпро та Запоріжжя було проведено фінальні турніри Всеукраїнських змагань серед команд юніорів U -19 (Перша ліга) та команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2016/2017 років у Вищій та Першій лігах. За перебігом подій фінальних турнірів уважно стежили головні тренери юнацьких збірних команд України Сергій Попов, Олег Кузнецов, Володимир Єзерський, Олександр Петраков та технічний директор ФФУ – Олег Протасов.

У фінальних турнірах взяли участь 40 найкращих дитячо-юнацьких команд України, які вибороли право участі у фіналах за підсумками першого етапу змагань, який проходив з вересня 2016 року по травень 2017 року.

Слід зазначити, що безумовним лідером серед дитячо-юнацьких спортивних закладів є академія ФК «Динамо» Київ, вихованці якої здобули перемоги у всіх без винятку фінальних турнірах ДЮФЛУ: чотири перемоги у чотирьох фіналах.

Федерація футболу України плідно працювала над якісною організацією та проведенням фінальних змагань. Цього року були враховані недоліки організації минулорічних фіналів, а саме: всі матчі фінальних турнірів були проведені у вечірній час з метою створення комфортних умов для гри. Також юним футболістам були створені комфортні умови й у побуті. Жодних нарікань щодо якості харчування та умов проживання не було. Якісні футбольні поля, на яких були проведені матчі фінальних турнірів та висвітлення матчів у ЗМІ стали своєрідним «знаком якості» у проведенні фінальних турнірів.

«Федерація футболу намагається кожного року піднімати планку проведення фінальних турнірів ДЮФЛУ, і цей сезон не став винятком з цього правила. Ми пишаємось тим, що нам вдалося створити якісні умови для юних футболістів, як у побуті, так і на футбольних майданчиках. У цьому році ми збільшили кількість днів для проведення фінальних турнірів серед команд Вищої ліги ДЮФЛУ у молодших вікових групах юнаків (U -14 та U -15) з метою повного дотримання спортивного принципу у виявленні переможців змагань. За відгуками тренерів збірних команд, саме такі турніри, коли всі команди гарно підготовлені та створюють сильне конкурентне середовище, є дуже корисним для формування складу збірних. Працюючи єдиною командою всі ми робимо спільну справу, націлену на розвиток та популяризацію юнацького футболу в Україні» - зазначив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

Офіційний сайт ФФУ

Партнеры

Запорiзька обласна рада

Запорожская областная ассоциация мини-футбола

btn

Caesar logo 2 

rabona

Сейчас 111 гостей онлайн

Высшая Лига 2019 г.

# Команда Игры Очки
1 Мотор 20 55
2 Таврия-Скиф 20 50
3 Портовик 20 34
4 Мел. черешня 20 19
5 Агро Ком 1990 20 10
6 Бердянск 20 8

Первая Лига 2019 г.

# Команда Игры Очки
1 Ольвия 14 31
2 ФК Прайд 14 25
3 НовАвтотранс 14 24
4 ФК Таврия 14 20
5 Таврия Скиф 2 14 19
6 ФК Братское 14 18
7 Полтавка 14 10
8 Агро Континент 14 10

Поздравляем!!!

UKRAINE Андрей 'Сергеевич' Емельянцев
... celebrates 31 years
in 5 days on 24. Ноябрь 2019
(* 24.11.1988)

Футбольные новости

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн