І знову «Стелсі» на вершині!

20161007 134200В селі Омельники Оріхівського району відбувся турнір із міні-футболу серед команд дівчаток.

Участь у змаганнях узяли шість команд, зокрема і команда «Стелсі» з Інженерного (Пологівський район).
- Наші дівчата знову підтвердили свій рівень! Посівши перше місце у групі, в фіналі зустрілися з переможцем другої групи - командою дівчаток Омельницької школи, яку обіграли з рахунком 3:1. Результат - перше місце в турнірі, - розповів тренер команди «Стелсі» Віталій Тоцький.

20161007 134418 1
За результатами змагань друге місце посіла команда дівчат Омельницької школи, а на третьому  – дівчата з Малотокмацької школи.
Команда «Стелсі» нагороджена Кубком, а всі гравці - медалями та грамотами. Команда вдячна організаторам турніру, в особі вчителя фізкультури Омельницької школи і тренера Володимира Орла, а також голові Пологівської міської федерації футболу Миколі Барабашу - за організацію поїздки.

Вітаємо футболісток та бажаємо їм подальших перемог!