ЗОФФ і ВФАС: є плани на майбутнє!

VFAS vstrВідбулася робоча зустріч активу Запорізької обласної федерації футболу і керівництва Всеукраїнської футбольної асоціації студентів.
Як відомо, Запоріжжя приймало Фінал чотирьох студентського чемпіонату України, і саме з цієї нагоди обласний центр відвідали президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Крулько і віце-президент ВФАС Вадим Місюра. Цікавий,змістовний діалог був спрямований на подальшу співправцю, адже спільними зусиллями є над чим працювати.
- Ми маємо в області чималу кількість ВНЗ, але, на жаль, поки що, не проводимо повноцінну першість області з футболу та футзалу - зазначив президент ЗОФФ Віктор Межейко. Будемо над цим працювати, аби вже восени студентський футбол на Запоріжжі мав свій повноцінний чемпіонат. Є в планах створити обласний осередок Всеукраїнської футбольної асоціації студентів і в цьому питання плекаємо надію на допомогу ректорів ВНЗ Запорізької області і профільного керівництва Облдержадміністрації і ОблРади. Студенти люблять футбол, залюбки грають у нього і наше завдання створити всі належні умови. Досвід ВФАС, зокрема з організації змагань, залучення спонсорів нам в цьому, безумовно, допоможе.  
IMG 0106
На згадку про Запоріжжя почесні гості отримали фірмові м’ячі від Запорізької обласної федерації футболу і сфотографувалися на згадку.  

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

btn

 

Футбольна погода

Погода
 

Київський час

html clock code часы для сайта

Вітання!!!

UKRAINE Данил 'Игоревич' Подгатец
... celebrates 24 years
TODAY on 18. Сентябрь 2020
(* 18.09.1996)
Сейчас 114 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 11 29
2 Мотор 10 28
3 Таврия-Скиф 11 22
4 Бердянск 9 16
5 Агро Ком 1990 11 11
6 Портовик 10 10
7 ФК "Запоріжжя 11 9
8 Мел. черешня 11 9
9 Дизелист 11 7
10 НовАвтотранс 11 7

Результати матчів

Дискваліфікація гравців

Дискваліфікації на 12 тур: Комлєв Іван (НовАвтоТранс), Онищенко Володимир (Портовик)

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн