Запорожская областная федерация футбола Федерация футбола Украины

ЗОФФ і ВФАС: є плани на майбутнє!

VFAS vstrВідбулася робоча зустріч активу Запорізької обласної федерації футболу і керівництва Всеукраїнської футбольної асоціації студентів.
Як відомо, Запоріжжя приймало Фінал чотирьох студентського чемпіонату України, і саме з цієї нагоди обласний центр відвідали президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Крулько і віце-президент ВФАС Вадим Місюра. Цікавий,змістовний діалог був спрямований на подальшу співправцю, адже спільними зусиллями є над чим працювати.
- Ми маємо в області чималу кількість ВНЗ, але, на жаль, поки що, не проводимо повноцінну першість області з футболу та футзалу - зазначив президент ЗОФФ Віктор Межейко. Будемо над цим працювати, аби вже восени студентський футбол на Запоріжжі мав свій повноцінний чемпіонат. Є в планах створити обласний осередок Всеукраїнської футбольної асоціації студентів і в цьому питання плекаємо надію на допомогу ректорів ВНЗ Запорізької області і профільного керівництва Облдержадміністрації і ОблРади. Студенти люблять футбол, залюбки грають у нього і наше завдання створити всі належні умови. Досвід ВФАС, зокрема з організації змагань, залучення спонсорів нам в цьому, безумовно, допоможе.  
IMG 0106
На згадку про Запоріжжя почесні гості отримали фірмові м’ячі від Запорізької обласної федерації футболу і сфотографувалися на згадку.  

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 126 гостей онлайн

Прем'єр Ліга 2020

# Команда Матчі Очки
1 Ольвия 17 47
2 Мотор 16 44
3 Таврия-Скиф 18 35
4 Портовик 18 27
5 Бердянск 17 25
6 ФК "Запоріжжя 18 17
7 Агро Ком 1990 18 15
8 Мел. черешня 17 13
9 Дизелист 18 13
10 НовАвтотранс 17 8

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн